Dainius Šalenga pelnė 8 taškus
Nuotr. budivelnyk.ua
Simono Serapino atstovaujama Mariupolio „Azovmaš“ išlygino Ukrainos krepšinio lygos finalo serijos rezultatą. Antrajame mače išvykoje Mariupolio klubas 77:73 28:23, 21:8, 17:19, 11:23) nugalėjo Kijevo „Budivelnyk“ ir serijos iki keturių pergalių rezultatas tapo 1-1.

Serapinas rungtynės registruotas nebuvo.

„Budivelnyk“ komandai atstovaujantis Dainius Šalenga per 21 minutę pelnė 8 taškus (1/2 dvitaškių, 2/5 tritaškių), atkovojo 5 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, perėmė 2 kamuolius, po kartą suklydo bei prasižengė.

Jo komandos draugas Michailas Anisimovas per 23 minutes taip pat pelnė 8 taškus (4/13 dvitaškių), atkovojo 6 ir perėmė 2 kamuolius, kartą suklydo bei 4 sykius prasižengė.

Trečiosios serijos rungtynės pirmadienį bus žaidžiamos Mariupolyje.