Vilniuje SEB Baltijos krepšinio lygos (SEB BBL) rungtynes žaidė „Panevėžio“ ir oficialųjį sezoną pradėjusi Vilniaus „Lietuvos ryto“ komandos. Susitikimą laimėjo praėjusio sezono lygos čempionai vilniečiai. Mačas baigėsi rezultatu 93:63 (22:11, 28:23, 19:16, 24:13).

„Lietuvos ryto“ komanda susitikimą pradėjo spurtu 6:0, po kurio panevėžiečiai buvo priversti prašyti minutės pertraukėlės. Po jos „Panevėžio“ taškų sąskaitą atidarė du taškus su varžovo pražanga pelnęs Giedrius Jankauskas. Vilniaus komandos puolimas taip pat ėmė truputį strigti ir persvara kuriam laikui nustojo augusi (8:2). Tačiau toliau pirmasis kėlinys klostėsi ta pačia linkme ir šeimininkai greitai susikrovė dviženklę persvarą – 16:5. Po pirmųjų dešimties minučių švieslentėje – 22:11.

Per likusį laiką skirtumas tik didejo, o aidint finalinei sirenai Andriaus Šležo tritaškis padidino skirtumą iki 30 taškų.

Vilniaus komandos gretose sunkiausiai stabdomas buvo Joao Paolo Batista – 22 taškai. 14 taškų įmetė Andre Emmettas, 12 – Andrius Šležas, 11 – Marijonas Petravičius (6 atk. kam.).

„Panevėžio” ekipai 14 taškų pelnė Tomas Gaidamavičius, 13 – Ridas Globys, 10 – Giedrius Jankauskas.

rytas laimejo jega,panevezys nekados nelaimes kaip ir zalgiris,zinot kad zalgirio klubas yra radviliskiu kaime ne toli kauno kaimo
2006-10-02
+1
to ZAL_LTU
Tam kad tavo komanda atrodytu shvaresne - nereikia, kad apsishiktu aplinkiniai. Gal ji pati tegul nesipurbvina?
2006-10-01
+5
Panevezys siemet atrodo stipriai,bet vis del to po vakariksiu varzybu pavargo,ir be to rytas siemet lb galingai atrodo :0