Nesėkmingai Ispanijos krepšinio pirmenybes pradėjo Valensijos „Pamesa“ klubas, kuriam atstovauja Mindaugas Timinskas. Sekmadienį pirmose čempionato rungtynėse „Pamesa“ namie 94:95 (26:27, 21:33, 29:22, 18:23) nusileido Vitorijos „Tau Ceramica“ krepšininkams.

Paskutinėmis sekundėmis Vitorijos klubo žaidėjas Igoris Rakočevičius realizavo baudos metimus ir išvedė savo klubą į priekį. Pergalę išplėšti Valensijos ekipai galėjo Albertas Oliveris, tačiau jo dvitaškis skriejo pro šalį.

Pralaimėtojams Timinskas per 29 minutes pelnė 16 taškų (3/3 dvitaškių, 3/4 tritaškių, 1/2 baudų), atkovojo 2 kamuolius ir atliko 3 rezultatyvius perdavimus.

Valensijos komandai nė vieno taško nepelnė 9 minutes aikštėje praleidęs bosnis Haris Mujezinovičius (0/1 dvitaškio, 0/1 tritaškio), o „Tau Ceramica“ gretose sėkmingai pasirodė Frederickas House'as, per 24 minutes įmetęs 10 taškų (1/1 dvitaškio, 2/4 tritaškių, 2/2 baudų).