Sudėtinga "Mavericks" situacija

Dalaso "Mavericks" krepšininkams savos aikštės pranašumas naudos neatnešė. Ketvirtąją vietą Vakaruose užėmusi "Mavs" ekipa konferencijos ketvirtfinalyje pralaimėjo pirmas dvejas rungtynes, nors žaidė Dalase.

Pirmadienio naktį "Mavericks" dar kartą nusileido Hiustono "Rockets" klubui, šį kartą 111:113 (30:34, 26:26, 32:24, 23:29).

Likus 10 sekundžių iki rungtynių pabaigos dvitaškį nuo baudų metimo linijos pataikė "Mavs" lyderis Dirkas Nowitzki. Jis išlygino rungtynių rezultatą 111:111.

"Rockets" pergalę išplėšė Tracy McGrady dėka. Jis likus dviem sekundėms pataikė iš toli, užmindamas tritaškio liniją.

Dalaso krepšininkai dar bandė išplėšti pratęsimą, tačiau Michaelo Finley dvitaškis metimas tikslo nepasiekė.

"Mavericks": Dirkas Nowitzki 26 taškai, Joshas Howardas 17 (8 atkovoti kamuoliai), Jasonas Terry 15 (8 atk. kam., 6 rezultatyvūs perdavimai), Erickas Dampieras 14 (9 atk. kam.), Keithas Van Hornas 13 (12 minučių), Michaelas Finley 10 (7 atk. kam.).

"Rockets": Yao Mingas 33 (13/14 dvitaškių, 7/7 baudų metimų, 8 atk. kam.), Tracy McGrady 28 (8 atk. kam., 10 rez. perd., 3 blokai), Jonas Barry 16, Bobas Sura 14, Mike'as Jamesas 10.

Serijoje iki keturių pergalių "Mavericks" pralaimi 0-2 ir kitos dvejos rungtynės vyks jau Hiustone. Ketvirtadienį "Rockets" bandys pratęsti devynių pergalių iš eilės seriją, o Dalaso klubas – nutraukti nesėkmingą startą ketvirtfinalyje.

"Pacers" išlygino serijos rezultatą

Kitokia situacija Rytų konferencijos ketvirtfinalyje tarp Bostono "Celtics" ir Indianos "Pacers" klubų. Po pirmosios nesėkmės Bostone, antrajame mače svečiuose vėl žaidusi "Pacers" išlygino serijos rezultatą, įveikdama varžovus 82:79 (30:22, 17:20, 17:27, 18:10).

Iškovojusi pergalę namuose, dabar "Pacers" komanda įgijo savos aikštės pranašumą. Kiti du susitikimai bus žaidžiami Indianoje.

Iki mačo pabaigos likus 8 minutėms su puse, "Celtics" pirmavo 68:75. Tačiau per likusį laiką sugebėjo pelnyti vos 4 taškus.

Po 4 "sausų" minučių Raefas LaFrentzas įmetė vieną baudos metimą, padidinęs Bostono ekipos pranašumą iki 76:70. Tačiau Jermaine'as O'Nealas pelnė 4 taškus, vėliau tiek pat pridėjo ir Anthony Johnsonas ir "Pacers" išsiveržė į priekį – 80:78 likus minutei.

Paulas Pierce'as įmetė vieną baudos metimą, tačiau Reggie Milleris vėl parodė savo sugebėjimus. Dvitaškį pataikęs veteranas padidino Indianos ekipos pranašumą iki 82:79.

Nors po R.Millerio metimo buvo likę daugiau kaip pusę minutės, Ricky Davisas nepataikė dvitaškio, o P.Pierce'as prametė iš toli ir pergalę šventė svečiai.

"Celtics": Paulas Pierce'as 33 (7 atk. kam., 5 rez. perd.), Antoine'as Walkeris 19 (7 atk. kam.), Tony Allenas ir Ricky Davisas (6 atk. kam.) po 6.

"Pacers": Reggie Milleris 28 (5 rez. perd.), Stephenas Jacksonas 20 (6 atk. kam.), Jermaine'as O'Nealas 13 (6 atk. kam.), Anthony Johnsonas 9 (7 atk. kam., 7 rez. perd.).

Trečias Rytų konferencijos ketvirtfinalio rungtynes "Pacers" namie žais ketvirtadienį.
2005-04-27 00:38
gerai varo huoston, nerealiai. tikiuosi jie laimes serija sausai ir prasimus tuoliau. mano komanda!!!
2005-04-26 21:01
as tik vieno dalyko niekaip nesuprantu. kam zmones komentuoja naujienas teksta perrasynedami. pvz. "du kartus pralose namie". tipo mes to katik nebutume perskaite..
2005-04-26 12:33
labai skaudus smugis dalasui :( du kartus pralose namie ;) t-macas losia nerealiai ..
2005-04-26 10:56
O kada jie parasys naujiena apie tai, kad Lakers vadovai organizuoja susitikima tarp Philo Jacksono ir Kobes? Jie ten zada svarstyti Filo galimybes vel treniruoti leikerius.