Ramūno Butauto auklėtiniai trečią kartą paeiliui patiesė Ventspilio klubą ir atsidūrė per žingsnį nuo Latvijos čempionato aukso
Nuotr. Fotodiena.lt/R.Dačkus
Latvijos čempionų titulą ginantys Rygos VEF krepšininkai atsidūrė per žingsnį nuo aukso medalių. Ramūno Butauto auklėtiniai išvykoje 78:69 (10:21, 21:17, 24:13, 23:18) palaužė „Ventspils“ komandą ir serijoje iki keturių pergalių pirmauja 3-1.

Sėkmingiau mačą pradėję aikštės šeimininkai prasidėjus antrajam kėliniui pirmavo 25:12, tačiau trečiąjį kėlinį spurtu 17:5 pradėję VEF krepšininkai perėmė iniciatyvą ir iškovojo pergalę.

VEF pralaimėjo pirmąsias finalo serijos rungtynes, tačiau vėliau nugalėjo tris kartus paeiliui ir jau pirmadienį savo aikštėje gali apginti čempionės titulą.

Antanas Kavaliauskas nugalėtojams per 31 minutę pelnė 8 taškus (2/8 dvitaškių, 4/4 baudų), atkovojo 6 ir perėmė 1 kamuolį, išprovokavo 2 pražangas, užsidirbo 1 bloką, po 2 sykius suklydo ir prasižengė bei surinko 7 naudingumo balus.

Donatas Zavackas aikštelėje praleido 34 minutes ir VEF ekipai surinko 8 taškus (0/3 dvitaškių, 2/6 tritaškių, 2/2 baudų), atkovojo 6 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 5 pražangas, 3 sykius prasižengė ir surinko 12 naudingumo balų.

„Ventspils“: Folarinas Campbellas 15, Janis Timma 11, Martinšas Laksa 10.

VEF: Williamas Danielsas 18, Earlas Rowlandas 18, Dairis Bertanis 13, Kristapas Janičenokas 13, Antanas Kavaliauskas 8, Donatas Zavackas 8.