Rygos VEF eilinį kartą buvo pripažinta stipriausia Latvijos komanda
Nuotr. Fotodiena.lt/R.Dačkus
Pirmąjį finalo serijos mačą pralaimėję, Rygos VEF krepšininkai laimėjo keturis kartus iš eilės bei trečius metus iš eilės tapo Latvijos čempionais.

Ramūno Butauto treniruojama ekipa savo aikštėje 100:81 (33:23, 19:19, 27:21, 21:18) sutriuškino „Ventspils“ komandą ir finalo serijoje iki keturių pergalių triumfavo 4-1.

Antanas Kavaliauskas nugalėtojams per 23 minutes pelnė 12 taškų (5/8 dvitaškių, 2/2 baudų), atkovojo 6 ir perėmė 4 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, 1 sykį suklydo, 2 kartus prasižengė bei surinko 18 naudingumo balų.

Jo komandos draugas Donatas Zavackas aikštelėje praleido 27 minutes, surinko 10 taškų (1/1 dvitaškio, 2/6 tritaškių, 2/2 baudų), atkovojo 5 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, 4 kartus prasižengė ir surinko 10 naudingumo balų.