Antrąją pergalę antrajame Adrijos lygos ture iškovojo Slovėnijos čempionė Liublianos „Union Olimpija“. Ji namie tik po pratęsimo 91:85 (15:22, 23:20, 18:12, 22:24, 13:7) įveikė Podgoricos „Budučnost“ krepšininkus.

Pratęsimą išplėšė Tomo Mahoričiaus treniruojama Liublianos komanda. Likus 8 sekundėms taiklus Sašos Ožbolto dvitaškis išlygino rezultatą, o per pridėtą laiką „Union Olimpija“ įtvirtino savo pranašumą.

Nugalėtojų komandai Saulius Kuzminskas pelnė 9 taškus (2/4 dvitaškių, 5/9 baudų). Puolėjas per 18 minučių atkovojo 8 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, perėmė kamuolį ir kartą suklydo.

Liublainos klubui 26 taškus pelnė Enderas Arslanas, o 18 įmetė Ožboltas.

„Union Olimpija“ yra viena iš trijų Adrijos lygos komandų, per du turus nepatyrusių pralaimėjimo kartėlio.

Kuzminskas pakolkas gauna apie 20 min zaidimo, bet jei taip ir toliau zais gali tiketis dar daugiau laiko aikstelej