Antrąją pergalę iš eilės Baltijos moterų krepšinio lygos (BWBL) čempionate iškovojo Južnoukrainsko „Olimp-Naek" ekipa. Ukrainos komanda Kaune 101:79 (28:15, 25:16, 23:27, 25:21) nugalėjo vietos „Laisvės" krepšininkes ir iš Lietuvos išvyko iškovojusi dvi pergales. Antradienį (10.04) per pirmąsias 13-ojo BWBL sezono rungtynes ukrainietės 74:66 nugalėjo Klaipėdos „Lemminkainen" komandą.

Visas rungtynes aikštelėje dominavo puikiai žaidusios „Olimp-Naek" krepšininkės. Nuo mačo pradžios itin taikliai krepšį atakavusios bei pagirtinai dėl kamuolių kovojusios ukrainietės netruko įgyti dviženklį pranašumą. Prieš didžiąją pertrauką jos pirmavo jau 22 taškų skirtumu (53:31), o po pertraukos buvo įgijusios 30 taškų pranašumą.

Ukrainietės dvitaškius metė 61,7 proc., o tritaškius – 47,8 proc. taiklumu. Kovą dėl atšokusių kamuolių jos laimėjo 35 – 22.

Rezultatyviausiai „Laisvės" komandoje žaidė 19 taškų pelniusi Jovita Jutelytė. Lina Dambrauskaitė įmetė 16, Eglė Žygelytė ir Sandra Baliutavičiūtė surinko po 15, Giedrė Kirstukaitė – 8, Milda Sauliūtė – 4, Sandra Čižauskienė – 2 taškus.

„Olimp-Naek" ekipoje nesulaikoma buvo Ganna Zarilska, pelniusi net 34 taškus. Marina Sazonenko surinko 22.