Kauno „Žalgirio“ gretose debiutavęs Kirkas Penney pelnė 12 taškų, o jo ekipa ketvirtadienį (10.05) namie 100:79 nugalėjo Kėdainių „Nevėžį“. Tai buvo pirmosios žalgiriečių rungtynės šio sezono LKL pirmenybėse.

Kauniečiai atitrūkti sugebėjo tik po didžiosios pertraukos. Po dviejų kėlinių ekipas skyrė vos du taškai (43:41), tačiau trečiąjį kėlinį „Žalgiris“ pradėjo 7 taškais be atsako ir atitolo 50:41.

Nors Andrius Aleksandrovas pataikė tritaškį ir nutraukė svečių taškų badą (50:44), bet kauniečiai vėl spurtavo ir po trečio Marko Popovičiaus tritaškio per penkias minutes skirtumas šoktelėjo iki 14 taškų - 60:46.

„Nevėžis“ ketvirto kėlinio pradžioje dar atsilikinėjo vos 10 taškų (66:76), bet kelis kartus pataikė Popovičius, tritaškį pridėjo Penney ir skirtumas perkopė triuškinančią 20 taškų ribą.

„Žalgiris“: Marko Popovičius 18 taškų (16 per antrą rungtynių dalį), Tanoka Beardas ir Hanno Mottola po 17, Kirkas Penney 12, Mantas Kalnietis 11.

„Nevėžis“: Gytis Sirutavičius 19, Tomas Rinkevičius 13, Mindaugas Sakalauskas ir Andrius Aleksandrovas po 11.

Kazin ar su tokiu zaidimu Nevezis pasieks praejusio sezono aukstumas
2006-10-09
taj cia tajp ir turejo buti kitajp net negalejo buti...
2006-10-06
Kaip Pečiukas atrodė?
2006-10-05
zjb rungtynes, tik gaila kad mazai zmoniu halej buvo. Seip antroje puse popas su beardu seliojo dar penny tris trajakus ivare ir buvo palaidotas nevezis, Aisq teisejai belekiek lempu prisvilpe buvo 4 ar 5 nesportines prazangos :D