Lietuvos krepšinio lygos (LKL) pirmenybėse „Panevėžio“ krepšininkai šiandien išvykoje 87:81 (26:18, 17:19, 15:23, 29:21) nugalėjo Klaipėdos „Neptūno“ ekipą. Po pergalės panevėžiečiai kol kas išsaugojo pirmąją vietą LKL turnyro lentelėje.

Svečiai sėkmingiau pradėjo susitikimą Klaipėdoje. „Panevėžys“ per pirmąsias dešimt minučių nuolat turėjo 6-8 taškų persvarą ir vytis buvo priversti klaipėdiečiai. Po pirmojo ketvirčio panevėžiečiai pirmavo 26:18.

Panašiai žaidimas vyko ir antrąjį ketvirtį. Panevėžiečiai toliau sėkmingai laikė persvarą savo rankose ir neleido varžovams persverti rezultato. Sunkiausiai stabdyti „Neptūno“ ekipoje sekėsi klaipėdiečių lyderį Donatą Zavacką. Po pirmosios mačo dalies svečiai priekyje 43:37.

Po didžiosios pertraukos sužaidus 5 minutes „Panevėžys“ įgijo dviženklę persvarą po taiklaus Tomo Gaidamavičiaus tritaškio metimo – 51:41. Kitoje atakoje Panevėžio ekipos kapitonas realizavo dar vieną tolimą metimą – 54:41. Tačiau per tris minutes šeimininkai visiškai irtirpdė deficitą ir pasivijo „Panevėžio“ krepšininkus – po 2 Michailo Anisimovo pelnytų taškų Klaipėdos ekipa atsilikinėjo minimaliai – 55:56. Po trečiojo kėlinio 60:58 jau pirmavo „Neptūnas“.

Lemiamas ketvirtis prasidėjo labai atkakliai. Priekyje buvo tai viena, tai kita komanda. Likus 4 minutėms iki finalinio teisėjo švilpuko 66:65 priekyje „Panevėžys“. Tuo metu dar vieną tritaškį pataikė visą ketvirtą kėlinį savo komandą į priekį vedęs Gaidamavičius ir padidino pranašumą iki 69:65. Šiuo momentu panevėžiečiai sugebėjo šiek tiek atitrūkti ir paskutinėmis minutėmis iniciatyva vėl buvo jų rankose. Likus minutei svečiai pirmavo 79:72. Persvarą „Panevėžys“ išlaikė iki pabaigos ir šventė pergalę 87:81.

Panevėžiečiams tai buvo antroji pergalė šių metų LKL čempionate iš tiek pat galimų. „Neptūnas“ patyrė pirmąją nesėkmę.

„Panevėžys“: Tomas Gaidamavičius 31 taškas (3/3 dvitaškiai, 6/8 tritaškiai, 7/9 baudos), Nerijus Varnelis 16, Gintautas Vileita 11, Giedrius Jankauskas ir Šarūnas Vėlius po 9.

„Neptūnas“: Donatas Zavackas 21 (6 atk., 5 per. kam.), Michailas Anisomovas 19, Ronaldas Dorsey 13, Andrius Petkūnas 11.

maciau tik puse rungtyniu, taciau tikrai neptunas zaide graziai, kai aiksteje buvo dainys. gavo penkta prazanga ir viskas. griuvo visas zaidimas, o kai dar ezerskis penkta prasizenge, isvis izaidejo neliko. noret laimet be izaidejo, dar kaip pnz taip trajakus mete? praktiskai neimanoma...
2006-10-06
gaidamavicius kietai pavare.o panevezys rytoj dar liks pirmoj vietoj.nes pries atleta laimes
2006-10-06
+1
pimas dalykas duobe prasidejo tada kai dainys gavo 5 prazanga nes jpo deka neptunas i prieki issiwerze po to nepataikyti baidu metimai abu issibaudawe izaidejai bei grybu teiseju brigada jiems tik eit siena ravet o ne teisejaut nx
2006-10-06
Gaidamavicius zjb pavare!
2006-10-06
-2
Panevėžys“: Tomas Gaidamavičius 31 taškas (3/3 dvitaškiai, 6/8 tritaškiai, 7/9 baudos), Nerijus Varnelis 16, Gintautas Vileita 11, Giedrius Jankauskas ir Nerijus Varnelis po 9.
kokia cia nesamone paraset su neriju varneliu? jsi ir 16 pelne,ir paskui 9 taskus,ane? :D
2006-10-06
Panevezys, kol kas varo neblogai, praita savaite sutrype siaulius, si karta ju auka buvo neptunas, ir dar jupaciu arenoje
2006-10-06
+1
reikia pripazint-neptunas prasciau nei pries kaleva siandien atrode,nuo pat pradziu jau buksavo.bande dar tiestis,bet ketvirtas kelinukas vel uzstrigo.matau cia dvi priezastis.1.nepataikytos baudos,cia pagrinde anisimovas papjove,kiti irgi prisijunge.2.izaidejo problema.dainys issibaudavo,o gal ir perdege,o ezerskis lygioj vietoj klumpa,arba po kasiu pramazina.o kai abudu del baudu sedo,tai mockus visa laika sedejes ejo aiksten.tuo viskas ir pasakyta.komanda jauna ir man patinka,svarbiausia niepadat duchom.kuncaitis malacius.
2006-10-06
+3
Teisėjai šiose rungtynėse išvis nevaldė situacijos. Švilpė tai į vieną pusę tai į kitą. Bet šiaip Neptūnui eilinį sykį koją kiša baudų metimai, šiandien pramesta net 16 baudų! Negalima taip atidavinėtyi varžovams taškų...