Lenkijos vyrų krepšinio čempionate pergales pelnė visos lietuviškos ekipos. Sopoto "Prokom Trefl" neturėjo vargo su Starogrado "Polpharma". Rungtynės baigėsi Sopoto ekipai turint 22 taškų persvarą - 82:60 (21:20, 28:19, 15:11, 18:10).

Naudingai "Prokom Trefl" ekipoje žaidė ir visi trys lietuviai. Tomas Masiulis per 27 aikštelėje praleistas minutes pelnė 13 taškų, po krepšiais sugriebė 12 atšokusių kamuolių bei atliko 2 rezultatyvius perdavimus. Tomas Pačėsas per 26 minutes pelnė 8 taškus, atliko 7 rezultatyvius eprdavimus ir atkovojo 5 makuolius. 24 minutes aikštelėje praleidęs Darius Maskoliūnas surinko 3 taškus ir 2 kartus atkovojo kamuolį.

Aivaro Kiaušo Vroclavo "Deichmann Slask" ekipa tik po atkaklios kovos 94:93 (26:30, 29:18, 25:29, 14:16) nugalėjo namuose rungtyniavusius Kozalino "AZS Gas" krepšininkus.

Per antrąjį ketvirtį įgytos persvaros "lietuviškai" ekipai pakako, nors susitikimas laimėtas tik vieno taško skirtumu. Nugalėtojų komandoje rezultatyviausiai žaidė A.Kiaušas. Jis pelnė 16 taškų

Penkioliktąją pergalę iškovojo Vloclaveko "Anwil" klubas, savo aikštėje 84:64 (24:15, 21:15, 12:19, 27:15) nugalėjęs Invroclavo "Notec" ekipą.

Antrąją vietą Lenkijos pirmenybėse užimanti "Anwil" ekipa jau susitikimo pradžioje atitrūko nuo varžovų ir saugų atstumą išlaikė iki finalinės susitikimo sirenos.

Nugalėtojams Kęstutis Marčiulionis, aikštelėje praleidęs 22 minutes, pelnė 8 taškus, atkovojo 6 kamuolius ir atliko 7 rezultatyvius perdavimus. Gintaras Kadžiulis ir Tomas Nagys aikštėje nepasirodė.

2005-03-13 19:45
Basso: jo durniau.
2005-03-13 18:49
KKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaai iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii iiiiiimmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm mmmaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaassssssssssssssssssss yyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy yyrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr rrrrrrrrrrrrrrrrraaaaaaaaaaaaa aaaaaaa LLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLee eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeennn nnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnkkkkk kkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk kkkiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii iiiiiiiiiiiiiiiiiiijjjjjjjjjjj jjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj jooooooooooooooo...
2005-03-13 12:09
Kiaušas atrodo atsigavo. Marčiulionis nors ir neįpatingai PTS bet assistis nepagailėjo :) o Trefl lietuvius visus galima pagirt ;)
2005-03-13 10:41
Trefl siemet tikrai zymiai lenkia lygiu Slionska ir Anwila.Masiulis puikiai suzaide, o Pacesas taskus kompensavo rezultatyviais perdavimais, o ka ten veikia Maskoliunas tai ir as nesuprantu ir uz ka gi ji giria treneris.Kiauso turbut geriausios rungtynes Vroclave padejo Slionskui laimeti.Keista kodel Kadziulis su Nagiu nepasirode aikstej.
2005-03-13 09:16
Nu nebent su teciu sutinku, kad sutaria su treneriu, tas puikiai ginasi jau seniai praejo ... kazkada puikiai gynesi, dabar jau per letas tai puikiai gynybai.
to Armixxx: isaug pirma su sawo debilizmais !
2005-03-13 09:08
to baso; maskoliuna ten laiko nes jis gerai organizuoja zaidima puikiai ginasi ir gerai sutaria su treneriu
2005-03-13 09:05