Sunkią pergalę Lietuvos krepšinio lygoje (LKL) iškovojo Vilniaus „Lietuvos rytas“, Šiauliuose tik paskutinėmis minutėmis įrodęs pranašumą prieš „Šiaulius“ – 79:77.

Prasidėjus ketvirtam kėliniui vilniečiai pirmavo 64:52, tačiau tada kiek daugiau nei 5 minutes nepelnė nė taško ir šeimininkai juos aplenkė.

Mantas Ruikis iki mačo pabaigos likus žaisti kiek daugiau nei 4 minutes pataikė tolimą metimą ir „Šiauliai“ pirmavo 65:64. Visgi netrukus Tomas Delininkaitis pataikė tritaškį, Andrius Šležas pelnė 4 taškus iš eilės ir svarstyklės vėl pakrypo svečių naudai – 71:65.

Dar vieną tritaškį įmetęs Ruikis nutraukė šeimininkų taškų badą, tačiau per likusį laiką jiems nebepavyko priartėti arčiau nei per 3 taškus. Vilniečių persvarą įtvirtino Delininkatis, likus žaisti kiek daugiau nei 2 sekundes pataikęs baudas – 79:74. Aurimas Kieža paskutinę mačo sekundę pataikė tolimą metimą, tačiau tai jau nieko nelėmė.

„Lietuvos rytas“: Andre Emmetas 17, Mindaugas Lukauskis 17, Andrius Šležas ir Marijonas Petravičius po 12.

„Šiauliai“: Vaidas Pauliukėnas 15, Aurimas Kieža 13, Mantas Ruikis 12, Artūras Masiulis 10.

Nors idomu buvo rungtys ziuret
2006-10-09
+1
jo rytas keistai zaidzia :) palyginus jo rezultatus draugiskame turnyre ispanijoje ir dabar...
gal lkl sustipriejo? zalgiris gi irgi kazkaip nelabai ten atrodo?
2006-10-08
+1
Labai keista. Jei taip toliau gali būti, kad rytas visiškai susidirbs...
2006-10-07
-1
Tikrai vėl tik Šiaulių kovingumo dėka buvo pavykę išlyginti rezultatą, o pergalę rytas iškovojo tik indvidualių prasiveržimų dėka..kai Šležas, Emettas rinkosi taškus...nekaip nekaip atrodo Rytas...
2006-10-07
Nepatiko Rytas - zhaidimo kol kas nera (ishskyrus kelis momentus)... Laiko dar yra, bet jau galetu pradeti kazhka demonstruoti... Savaite iki rungtyniu su Venspiliu turi.