Panevėžio „Panevėžio“ komanda šiandien savo aikštėje 77:70 (25:15, 15:17, 18:20, 19:18) nugalėjo Kauno „Atleto“ krepšininkus ir šventė trečiąją iš eilės pergalę Lietuvos krepšinio lygos (LKL) čempionate.

Panevėžiečiai į priekį išsiveržė nuo pirmųjų minučių - įpusėjus pirmam kėliniui jie pirmavo 14:6. Šarūnas Vėlius kėlinio pabaigoje įmetė tolimą metimą ir skirtumas šoktelėjo iki 10 taškų - 25:15.

Iki pat ketvirto kėlinio išliko panašus skirtumas - šeimininkai pirmavo 4-10 taškų.

Prasidėjus lemiaman kėliniui panevėžiečių persvara aptirpo iki 4 taškų - 58:54. Visgi sužaidus kėlinyje kiek daugiau nei 3 minutes šeimininkai vėl susigrąžino 7 taškų persvarą – 66:59.

Toliau aikštėje vyko atkakli kova, bet „Panevėžys“ laikė kelių taškų pranašumą savo rankose. „Atletas“ sužaidė atkarpą 6:0 ir likus 2 minutėms iki susitikimo pabaigos priartėjo iki 3 taškų – 69:72.

Panevėžio komanda paprašė minutės pertraukėlės. Toks pat rezultatas laikėsi ir likus vos minutei. Valdas Dabkus vienu taikliu baudos metimu sumažino „Atleto“ deficitą (70:72), bet tuomet dvitaškį pataikė Giedrius Jankauskas. Paskutinėmis sekundėmis panevėžiečiai sumetė baudos metimus ir iškovojo pergalę rezultatu 77:70.

„Panevėžys“: Nerijus Varnelis ir Giedrius Jankauskas po 16 taškų, Marius Pociukonis ir Šarūnas Vėlius po 12, Gintautas Vileita 10.

„Atletas“: Singaras Tribė 19 (11 atk. kam.), Remigijus Trakimas 18 (18 atk. kam.), Linas Juknevičius 12.

Neaisku ar ir toliau taip seksis Paneveziui...
2006-10-09
Patikekite... jau drasiai galime teigti kad panevezhys ne gal bet tikrai gerai sulosh.
Kodel tokios sunkios rungtynes? Kaip chia pasakius sunkios... nuobodzhios... wisa laika panevezhys pirmavo apie 10 tashku tik pabaigoj priartejo atletas. Pvz musu lyderis gaidamavichius loshe labai nedaug... Dave pasiilseti jam... Sakau chia tokios labai lengvos rungtynes buwo... zhmones labai ramiai zhiurejo... Panevezhio treneriai taip pat... tik sirtautas ten rekavo... :D
2006-10-08
kolas pradzia, kaip ir surinkta komanda, zada nemazai... ziuresim kaip bus toliau... :)
tikiuos gimtojo miesto komanda pagaliau suprato kaip reikia "daryt" krepsini ir pasieks savo :)
2006-10-07
+1
Oho Trakimas neblogai kamuolių pasiėmė :)) ale sunkoka sakyčiau pergalė Panevėžio, nors vakar gana sunkios rungtynės su Neptūnu buvo, tai gal jautėsi ir nuovargis..