Marijampolės „Sūduvos" krepšininkams, buvusiems arti pirmosios pergalės Lietuvos krepšinio lygos (LKL) čempionate jos iškovoti nepavyko. Šeštadienį (10.07) suvalkiečiai po pratęsimo 77:82 (21:11, 16:17, 16:19, 20:26, 4:9)  nusileido Kėdainių „Nevėžio" komandai ir pralaimėjo antrąsias rungtynes iš eilės.

Susitikimą sėkmingiau pradėjo svečiuose žaidę marijampoliečiai. Po dviejų iš eilės Viliaus Gabšio tritaškių pirmojo ketvirčio pabaigoje jie buvo įgiję 12 taškų pranašumą (21:9).

Antrajame kėlinuke „Sūduvos" ekipos žaidėjai išlaikė dviženklį pranašumą, o iki ketvirčio pabaigos likus žaisti 2 minutes iš toli pataikė Mindaugas Tamušauskas, vieną baudos metimą pridėjo Gabšys ir Marijampolės ekipa įgijo didžiausią mače – 15 taškų persvarą.

Vis dėlto prieš pat didžiąją pertrauką aikštės šeimininkai sumažino skirtumą iki vienženklio skaičiaus (28:37).

Antroje mačo pusėje po Mindaugo Sakalausko dvitaškio ir baudos metimo „Nevėžio" deficitas buvo sumažėjęs iki 4 (35:39), tačiau sėkmingai keletą atakų baigę svečiai susigrąžino saugų 7-9 taškų pranašumą.

Per ketvirtąjį kėlinį savų žiūrovų palaikomi „Nevėžio" krepšininkai pakilo į lemiamą šturmą. Gytis Sirutavičius pataikė tritaškį ir už varžovo pražangą skirtą baudos metimą, iš toli pataikė Andrius Aleksandrovas ir komandas skyrė tik trys taškai (57:54).

„Sūduvos" ekipai trapų kelių taškų pranašumą pavyko išlaikyti iki septintosios ketvirtojo kėlinio minutės. Pirmą kartą rezultatą Kėdainių komandos naudai taikliu dvitaškiu persvėrė Juozas Ramanauskas. Iki ketvirtojo kėlinio pabaigos likus žaisti 7 sekundes Janišius dviem baudų metimais išvedė „Sūduvą" į priekį, tačiau „Nevėžio" vidurio puolėjas Ramanauskas per 5 sekundes sugebėjo išlyginti rezultatą ir komandoms teko žaisti pratęsimą.

Papildomas 5 minutes sėkmingiau pradėjo aikštės šeimininkai. Dvitaškį pelnė Aleksandrovas, iš toli įmetė Povilas Šakinis ir „Nevėžio" krepšininkai įgijo 5 taškų pranašumą, kurį išlaikė iki finalinės rungtynių sirenos.

„Nevėžiui": Mindaugas Sakalauskas 18 (8 atk. kam., 5 rez. perd.), Gytis Sirutavičius 17, Andrius Aleksandrovas 15, Juozas Ramanauskas 14 (8 atk. kam.).

„Sūduvai": Vilius Gabšys 27, Marius Janišius 13 (12 atk. kam., 8 kld.), Mindaugas Tamušauskas 13 (9 atk. kam.), Dalius Lubys 11.