Trečiąją pergalę Baltijos krepšinio lygoje (BBL) iškovojo Latvijos čempionai Ventspilio „Ventspils“ krepšininkai. Jie savo aikštelėje 80:65 (26:18, 15:9, 12:22, 27:16) nugalėjo Algirdo Brazio vadovaujamą Tartu „Rock“ ekipą.

Nuo rungtynių pradžios atitolusius Latvijos čempionus Tartu krepšininkai pavijo trečiajame kėlinyje. Nesportinę pražangą gavęs „Rock“ žaidėjas Tanelis Teinas įkvėpė komandos draugus, kurie ėmė pamažu artėti prie varžovų.

Nuo 14 taškų skirtumas ėmė tirpti ir pasibaigus trečiajam kėliniui ekipas skyrė 4 taškai (53:49). Vis dėlto pavyti varžovų estams nepavyko. Ventspilio krepšininkai atitolo 63:54, o vėliau laimėjo atkarpą 10:0 ir mačo baigtis tapo aiški.

„Ventspils“: Eddie Shannonas 29 taškai, Darlonas Johnsonas 16 (12 atk. kam.), Akselis Vairogas 15, Aigaras Vitolas 9.

„Rock“: Martinas Viiaskas 15 (8 atk. kam.), George'as Tsintsadze, Tanelis Teinas ir Martinas Muurseppas po 10.

Po trečiosios pergalės Latvijos čempionai pavijo „ASK Riga“ ekipą. Jos B grupėje dalijasi pirmąja vieta. Trečiąja pozicija dalijasi po kartą laimėjusios „Rock“ bei Vilniaus „Lietuvos ryto“ komandos.

E.Shannonas tai geras pirkinys Ventspilio, jau ne pirmose rungtynese aiskus komandos lyderis
2006-10-09
cia pralose tas super-ekspertas brazys kur sake kad Lietuvoj siuo metu nera treneriu galinciu uzimti LT rinktines trenerio vieta?! gal jis pagal save vertina?