Be pergalių Ispanijos čempionate žygiuoja Valensijos „Pamesa“ klubas, kuriam atstovauja Mindaugas Timinskas. Antrose šio sezono rungtynėse „Pamesa“ išvykoje 67:76 (18:29, 16:10, 12:16, 21:21) pralaimėjo Mursijos „Polaris World“ krepšininkams.

Šeimininkai nuo varžovų atitrūko dar per pirmąjį kėlinį, kurį laimėjo 11 taškų skirtumu. Nors per antrąjį kėlinį Valensijos ekipai pavyko priartėti, tačiau po didžiosios pertraukos „Polaris World“ laikė iniciatyvą savo rankose ir šventė pirmąją pergalę šį sezoną.

Pralaimėtojams Timinskas per 25 minutes pelnė 11 taškų (0/2 dvitaškių, 3/9 tritaškių, 2/2 baudų), atkovojo 4 kamuolius, perėmė vieną, atliko rezultatyvų perdavimą ir 3 sykius suklydo.

„Polaris World“: Stephane'as Risacheras 20 taškų, Terrellas Myersas 17, Antonas Gavelis 15.

„Pamesa“: Dejanas Milojevičius 18 (9 atk. kam.), Haris Mujezinovičius 12 (15 min.), Mindaugas Timinskas 11, Rubenas Douglasas 9.