Ukrainos krepšinio pirmenybėse praėjusį savaitgalį žaidė 6 krepšininkai iš Lietuvos. Keturi lietuviai rungtyniavo šeštadienį (10.07), o du – sekmadienį (10.08). Trys komandos su lietuviais šventė pergales, o vienas klubas pralaimėjo.

Rezultatyviausias savaitgalį buvo Rolandas Jarutis. Jo bei Arno Kazlausko klubas šeštadienį išvykoje 95:84 (26:17, 27:26, 21:22, 21:19) įveikė Kijevo „Budivelnik“ krepšininkus.

Ne poilsio minučių rungtyniavęs Jarutis surinko 21 tašką (5/10 dvitaškių, 2/5 tritaškių, 5/6 baudų), atkovojo 6 ir perėmė 2 kamuolius bei atliko 8 rezultatyvius perdavimus.

Kazlauskas aikštėje praleido 26 minutes ir surinko 12 taškų (2/4 dvitaškių, 1/3 tritaškių, 5/7 baudų), atkovojo 7 kamuolius bei atliko 3 rezultatyvius perdavimus.

Nesėkmę patyrė Lvovo „Lvovskaja politechnika“ komanda, kuriai atstovauja Saulius Kazevičius. Šeštadienį namie Lvovo klubas 63:96 (13:26, 16:31, 23:18, 11:21) pralaimėjo „Kyiv“ ekipai.

Per 31 aikštėje praleistą minutę Kazevičius surinko 7 taškus (2/4 dvitaškių, 1/2 tritaškių), perėmė 4 kamuolius ir atliko 5 rezultatyvius perdavimus.

Nepaisant blankaus Tautvydo Lydekos pasirodymo Dnepropetrovsko „Dnepr“ klubas iškovojo triuškinančią pergalę. Šeštadienį namie „Dnepr“ 96:68 (30:21, 20:14, 26:18, 20:15) nugalėjo Krivoj Rogo „Krivbasbasket“ ekipą.

Lydeka žaidė 16 minučių ir pelnė 7 taškus (2/6 dvitaškių, 3/5 baudų) bei atkovojo 3 kamuolius.

Dviejų lietuvių Sumų „Sumychimprom“ klubas sekmadienį namie po atkaklios kovos 108:102 (31:26, 21:22, 29:25, 27:29) nugalėjo Nikolajevo MBK ekipą. Abu lietuviai pelnė tik 4 taškus.

Mantas Ignatavičius rungtyniavo 18 minučių ir surinko 2 taškus (2/2 baudų) ir atkovojo 3 kamuolius. Mindaugas Budzinauskas žaidė 7 minutes ir taip pat pelnė 2 taškus (1/1 dvitaškio, 0/1 tritaškio).