Antrąją pergalę Estijos krepšinio lygoje iškovojo du lietuvius savo gretose turinti Tartu „Fausto“ ekipa. Ji savo aikštelėje net 124:62 (34:9, 25:10, 33:21, 32:22) sumindė „KK Parnu“ krepšininkus.

Saulius Dumbliauskas nugalėtojams per 26 minutes pelnė 29 taškus (9/11 dvitaškių, 1/1 tritaškio, 8/9 baudų), atkovojo 10 kamuolių ir atliko 2 rezultatyvius perdavimus.

Osvaldas Mačernis per 29 minutes surinko 26 taškus (7/8 dvitaškių, 1/4 tritaškių, 9/10 baudų), atkovojo 7 kamuolius ir atliko 4 rezultatyvius perdavimus.

Kitose sekmadienio (10.08) rungtynėse Valgos „Welg“ savo aikštelėje 80:77 (18:19, 21:26, 19:13, 22:19) palaužė Rakverės „Tarves“ krepšininkus.

Nugalėtojams Šarūnas Skadas per 34 minutes pelnė 12 taškų (5/7 dvitaškių, 2/2 baudų) ir atkovojo 11 atšokusių kamuolių.

Oho visi trys lietuviai suzibejo, taip ir toliau
2006-10-09
To [SaRaS]: Iš vienų rungytnių negalima sakyt , kad ir Estijoje žvėris, nes vakar jis įmetė vos 3 taškus.