Vilniaus krepšinio mėgėjų lygoje (VKML) be pralaimėjimų rungtyniavusi „MRU-II“ ekipa, antradienio vakarą (04.26) žaisdama išvykoje ketvirtfinalio rungtynes, patyrė pirmąją nesėkmę – 61:75 (18:13, 10:11, 16:26, 17:25) nusileido “Patriotų“ žaidėjams. Serijoje iki dviejų pergalių rezultatas lygus 1-1.

Dvidešimt ketvirtos rungtynės 2004-2005 metų sezone „MRU-II“ žaidėjams įstrigs ilgam. 18 pergalių ir nė vieno pralaimėjimo reguliariajame sezone, buvo geriausias rodiklis tarp visų 40 turnyre pasirodžiusių ekipų.

Tačiau jau pirmose atkrintamųjų varžybų kovoje prieš laikytus lygos vidutiniokus, „MRU-II“ turėjo nemažai vargo, tačiau laimėjęs dvejas rungtynes pateko į kitą etapą – ketvirtfinalį. Pirmasis mačas prieš „Patriotus“, tąkart savoje aikštėje „MRU-II“ susiklostė sėkmingai – 63:58 buvo iškovota pergalė.

Antroje tarpusavio dvikovoje savo aikštėje „Patriotai“ padarė tai, ko iki šiol šiame sezone nebuvo pavykę padaryti niekam.

Jau susitikimo pradžioje išvykoje žaidę „MRU-II“ krepšininkai pirmas keturias minutes niekaip negalėjo prasibrauti pro varžovų gynybą ir nepelnė nė taško. Tačiau iki ketvirčio pabaigos svečiai susiėmė ir sėkmingai stabdydami  varžovų atakas, išsiveržė ir laimėjo kėlinį 18:13. Antrajame kėlinyje žaidimas kiek labiau išsilygino, o didžiąją pertrauką ekipos pradėjo 4 taškais atsilikinėjant „Patriotų“ žaidėjams.

Trečiąjį kėlinį sėkmingiau pradėjo aikštės šeimininkai, "Patriotų" krepšininkai, laimėdami kelių minučių atkarpą 15:5. Šio skirtumo iniciatoriumi tapo „Patriotų“ komandos atakuojantis gynėjas Erlandas Gromas, iš eilės pelnęs 11 taškų (3 tritaškiai). Po šio spurto žaidimas kiek išsilygino ir kėlinys baigėsi 44:50 - "Patriotų" naudai.

Ir toliau nerasdami kelio varžovų krepšio link, „MRU-II“ klimpo varžovų gynyboje, o „Patriotai“ tuo naudodamiesi nemažino tempo ir didino skirtumą, taip siųsdami oponentus į pirmąją nesėkmę šiame sezone.

Viena pagrindinių pralaimėjimo priežasčių būtų galima įvardinti itin netaiklias „MRU-II“ krepšininkų baudas bei prastą kovą po krepšiais. Pastarieji metė vos 27 procentų taiklumu, pataikę 6 metimus iš 22 mėginimų.

Nugalėtojų komandoje nesulaikomas buvo 31 tašką pelnęs Erlandas Gromas (7/19 tritaškių). Jam neblogai talkino 18 taškų ir 13 atkovotų kamuolių pridėjęs Ramūnas Barkauskis. 12 taškų į savo sąskaitą įsirašė Egidijus Elzbergas (8 atkovoti kamuoliai).

„MRU-II“ komandoje išsiskyrė Tomas Ambrasas, įmetęs 19 taškų (5/12 baudų, 6 atk. kam.). 13 taškų pridėjo Tomas Šunskis (5 atk. kam.), 12 pelnė Mindaugas Kulvinskis (10 atk. kam., 3 blokai).

Kitos šių komandų rungtynės, kur paaiškės finalo dalyvė, bus žaidžiamos penktadienį, „MRU-II“ sporto salėje.

1 2  »
2005-05-03 12:53
tas trecias kartas , cia apie ka, tipo kad siemetinis pergaliu santykismkol kas 1-1 ?
2005-05-03 12:02
jei pusfinaliai susiklostys kaip sakai, tada trecias kartas nemeluos :))
2005-05-03 11:49
pusfinal;ius laimes Concept ir Tuta , o finalas jau nenuspejamas reikalas:)
2005-05-03 10:26
2metrai> atspek kaip issidestys komandos dabar :)
2005-05-02 16:26
uztata as , mazasis spejikas buvau teisus:)
2005-05-02 15:58
ir kur musu gi didieji orakulai - shnekoriai!?!?! kas ten "didis" Bosas gi pranashavo, kad Busta, laidykla "siaures-rytai bus final 4! nei vieno nematau. ta pati mru-II neverta patekimo i final 4! maciau paskutinta geima, tai vos ne vos teiseju pagalba mru laimejo!
2005-05-02 12:45
tai kada tos lemiamaos varzybos bus , gal kas zinot?
2005-04-29 16:26
ir dar sezono uzdaryma operos ir baleto teatre suorganuosim.
2005-04-29 16:18
Kita sezona starto mokestis bus 3000 Lt, technines 50 Lt Jau galit pradet ruostis. Ir Finalo ketvertas bus Siemens arenoj. Aisku jei babkiu liks. Nors turetu likti, nes Epic uz dyka suorganizuos visa turnyra.
Sutinku kad, reiketu neutralios aikstes, manau kad geras variantas butu VKM sale, kur zvaigzdziu diena buvo ... Turetu but pigesnis variantas nei ryto sale ar ekinsta...
2005-04-29 15:53
Zulu666>>> as irgi taip manau... 800lt x 40 komandu + po 20lt uz kiekviena technine= per brangu rengti Final4 Ryto arenoj.... (ar jau kokioj Ekinstoj blogiausiu atveju). Idomu kuom cia kvepia...:/
2005-04-29 15:28
As manau, kad su ta MRU sale reika baigti nesamones... nors sale ir puiki, bet tikrai reikia organizuoti neutralioje...
2005-04-29 14:23
berods vyks LTU salej
2005-04-29 12:49
Aga, darosi vis idomiau.. Siaip gal jau del final4 organizavimo kokiu naujienu yra? Ta prasme, sale gal jau kokia nusimato ir tt.
Nors kad praejusiu metu finalus perspjaut tai Vilniuj dabar tik vienoj vietoj lieka surengt:)
2005-04-29 09:58
speju kad iseis Valdzia , MRU ir TUTA
2005-04-29 09:35
Idomu kaip baigsis lemiami susitikimai...
2005-04-29 00:54
MRU - II komanda ganetinai ilgai nesitreniravo, tai atsiliepe rezultatams.. taip pat patriotai ganetinai kibiai ir grubiai ginasi, o i tai mru atsako tuo paciu, todel komandu taiklumas nera labai ispudngas..
2005-04-28 14:37
jo, maciau tas varzybas, kokie lankai bebutu, bet tiek kartu metant laisviem vistiek jau patartina bent viena kita ir imesti:)
jau maniau kad busta laimes , bet kazkaip vyrukai biskiu neapgalvotai sulose, pabaigoj, ir nors jaunesni, nespedavo grizti ir apsiginti nuo kontraataku, keista
keista ir tai kad Bustos Pranas po kone kiekvienos grumtyniu situacijos po kasiu apeliuodavo i teisejus, tokiam vyrui verkslenti taip, net juokas paeme ir garbes perspektyviam Lietuvos mastu vaikiui nedera
kazi kas laimes lemiama dvikova?
prognozuoju kad valdzia
2005-04-28 14:13
joo, su trajakais nekas...bet ten ir lankai 'specifiniai' pas Valdzia. Prie tokiu reik priprast, visi vietiniai ten baudas ir dvitaskius nuo lentos meta... uzlinke tie lankai i virsu nerealiai (ir dar abu!) gal cia samoningai taip padaryta... :)
2005-04-28 14:04
Bet tai Bustai trajakai lindo - nerealiai.... turbut nereikia ieskoti pralaimejimo priezasciu