Antrąją pergalę Baltijos krepšinio lygoje (BBL) iškovojo „Šiaulių“ krepšininkai. Jie savo aikštelėje antradienį (10.10) po atkaklios kovos 60:54 palaužė Rygos „Barons/LU“ ekipą.

Įpusėjus antrajam kėliniui dar 6 taškų pranašumą turėjo „Barons/LU“ (29:23), bet po šiauliečių spurto 8:2 komandos ilsėtis išėjo švieslentėje degant lygiam rezultatui.

Po ilgosios pertraukos vyko atkakli kova. 37-ąją rungtynių minutę komandas skyrė 3 taškai (52:49), tačiau po dviejų taiklių Manto Ruikio tritaškių „Šiauliai“ įgijo solidesnę persvarą, kurią išlaikė iki finalinės rungtynių sirenos.

Ne itin sėkmingai šis mačas susiklostė „Barons/LU“ gynėjui Gediminui Maceinai. Lietuvis per 34 minutes pelnė 8 taškus (1/7 dvitaškių, 1/6 tritaškių, 3/4 baudų), atkovojo 4 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus bei 4 kartus prasižengė ir 2 kartus suklydo.

„Šiauliai“: Mantas Ruikis 17 taškų (4/6 tritaškių), Vaidas Pauliukėnas 13, Aurimas Kieža 7 (8 atk. kam.), Rolandas Vaičiūnas ir Marius Prekevičius po 6.

„Barons/LU“: Stephenas Richas 14 taškų (9 atk. kam.), Maris Gulbis 9, Gediminas Maceina 8, Martinas Kravčenka 7.

Nu gal shiauliai ir atsigauna po graudaus starto... Labai nudzhiugintu. Shiaip ar taip potencialas pas juos nemazhas...