Kėdainių „Nevėžiui“ nepavyko pateikti staigmenos Baltijos krepšinio lygoje. Kėdainiškiai antradienį (10.10) namie 87:95 (20:24, 21:19, 23:25, 23:27) turėjo pripažinti Latvijos čempionų Ventspilio „Ventspils“ krepšininkų pranašumą.

28-ąją rungtynių minutę 4 taškų persvarą (64:60) dar turėjo „Nevėžio“ krepšininkai, tačiau kėlinį sėkmingiau užbaigę svečiai persvėrė rezultatą savo naudai (68:64).

38-ąją susitikimo minutę po taiklaus Andriaus Aleksandrovo tritaškio „Nevėžiui“ buvo pavykę sumažinti svečių pranašumą iki 3 taškų (85:82), tačiau ketvirtį spurtu 10:5 užbaigę Latvijos čempionai šventė pergalę.

Visą laiką didelėje įtampoje aistruolius laikęs „Nevėžio“ strategas po rungtynių didelio nusivylimo nerodė. „Gaila, kad žaidėme daug gražiau nei prieš tai, o aikštę palikti teko be laimėjimo. Mūsų komandos žaidimas tapo gerokai kokybiškesnis. Stebuklo neįvyko, norint mums šiandien pasiekti pergalę svečiai turėjo sužaisti labai blogas rungtynes. „Ventspils“ – labai stiprus varžovas. Tačiau „Nevėžio“ komandos susižaidimas leidžia manyti, kad einame teisingu keliu. Liūdesio tikrai nėra“, – sakė Gintaras Leonavičius.

Svečių treneris Karlis Muižniekas po pergalės itin didelio džiaugsmo neparodė: „Reikia pripažinti, kad mūsų ekipoje surinkti aukšto meistriškumo žaidėjai. Vykdami į Kėdainius tikėjomės pergalės, tačiau mūsų planuose ji turėjo būti gerokai lengvesnė. „Nevėžis“ pasirodė kietas varžovas“, – tvirtino Muižniekas.

„Nevėžis“: Gytis Sirutavičius 19 taškų (1/7 tritaškių), Andrius Aleksandrovas 17, Juozas Ramanauskas 14, Mindaugas Sakalauskas 13, Povilas Šakinis 9, Valdas Kaukėnas 7.

„Ventspils“: Dalronas Johnsonas 19 taškų, Raimonas Vaikulis 18, Maris Laksa 17, Aigaris Vitolas 12, Eddie Shannonas 10.