Kauno „Žalgiris“ Baltijos krepšinio lygoje (BBL) iškovojo trečiąją pergalę iš eilės. „Žalgiris“ Kauno sporto halėje 94:70 (20:17, 25:21, 32:15, 17:17) be didesnio vargo įveikė Klaipėdos „Neptūną“.

Kauniečiai 4-10 taškų persvarą turėjo pirmąsias 25 rungtynių minutes, tačiau labiau atitrūkti jiems trukdė sėkmingas klaipėdiečių aukštaūgių žaidimas. Dar antrajame kėlinyje Vitalijus Stanevičius ir Donatas Zavackas privertė ketvirtą pražangą gauti „Žalgirio“ vidurio puolėją Hanno Mottolą, o patys sėkmingai puldami neleido kauniečiams nutolti.

Mačo lūžis įvyko trečio kėlinio viduryje. Jonas Mačiulis perėmęs kamuolį įkrovė į krepšį, Mantas Kalnietis ir Kirkas Penney pridėjo po tritaškį ir skirtumas šoktelėjo iki 18 taškų – 67:49. „Žalgirio“ žaidimas iškart tapo lengvesnis ir po trijų ketvirčių ekipas jau skyrė 24 taškai – 77:53.

Lengvai įgyta persvara nuramino šeimininkus ir per pirmas šešias ketvirto kėlinio minutes jie pelnė vos 2 taškus, leisdami „Neptūnui“ priartėti – 79:66. Tačiau tada Tanoka Beardas pelnė 4 taškus iš eilės, pataikė Marko Popovičius ir  Mačiulis bei skirtumas vėl tapo triuškinamas – 87:68.

Susitikimo pabaigoje po techninę pražangą gavo Mačiulis ir Evaldas Dainys. Pastarasis po kontakto su varžovu keliolika sekundžių pragulėjo vidury sporto halės, o paskui staigiai pašokęs pradėjo rėkti ant Vido Ginevičiaus. Mačiulis įsikišo į ginčą ir, norėdamas klaipėdietį atitraukti nuo Ginevičiaus, suėmė varžovui už kaklo. Už tai abu buvo nubausti.

„Žalgiris“: Marko Popovičius 19 taškų, Jonas Mačiulis ir Tanoka Beardas (12 atk. kam.) po 17, Kirkas Penney 11, Paulius Jankūnas 9 (8 atk. kam.), Vidas Ginevičius 8 (1/8 trit.).

„Neptūnas“: Vitalijus Stanevičius 19 taškų (11 atk. kam.), Donatas Zavackas 12 (9 atk. kam.), Ronaldas Dorsey 11, Andrius Petkūnas ir Michailas Anisimovas po 7, Vaidotas Pridotkas 6.

nušvilptas Mačiulis? už ką? tie kas matė epizodą, tik iš Dainio juokėsi. nes grybukas ryškiai neapsiplunksnavęs ir kažką labai primeta.
klounai šiemetinėj Neptūno komandoj. vienas ale Allenas Iversonas ant rankos raištį užsidėjęs, kitas šortus į apačią tempia lyg didžiausias reperis iš Bruklino, kiti du sugeba griūt lyg gavę širdies smūgį, o po to lyg niekur pašokt ir rėkt ant varžovo.