Trečiąjį pralaimėjimą Baltijos krepšinio lygoje (BBL) patyrė „Panevėžio“ krepšininkai. Jie išvykoje 74:83 turėjo pripažinti Algirdo Brazio treniruojamos Tartu „Rock“ komandos pranašumą.

Brazio auklėtinai nuo pat pirmosios rungtynių minutės diktavo savo žaidimo sąlygas, o įpusėjus antrajam kėliniui jų pranašumas siekė jau 20 taškų (42:22).

Po ilgosios pertraukos „Panevėžio“ žaidimas pradėjo gerėti. Svečiams jau trečiajame kėlinuke buvo pavykę priartėti iki 9 taškų – 52:61, tačiau „Rock“ skirtumo sumažinti labiau neleido.

Baigiantis paskutiniajam ketvirčiui po 8 paeiliui pelnytų Tomo Gaidamavičiaus taškų komandas skyrė tik 6 taškai (72:78), visgi rungtynių pabaigoje tiksliau žaidę Tartu krepšininkai iškovojo pergalę.

„Panevėžys“: Tomas Gaidamavičiaus 23 taškai, Paulius Počiuipa 19, Nerijus Varnelis 14 (8 atk. kam.), Šarūnas Vėlius 7.

„Rock“: George’as Tsintsadze 18 taškų, Tarmo Kikerpillas 16, Martinas Muurseppas 14, Martinas Viiaskas 10.