Arvydas Macijauskas ir Vitorijos "Tau Ceramica" iškovojo pergalę draugiškose rungtynėse. Antradienį baskų klubas 96:83 (28:18, 28:18, 13:22, 27:25) įveikė kitą ispanų komandą Bilbao "Basket".

Nuo rungtynių pradžios iniciatyvą savo rankose turėjusi Eurolygos finaliniam ketvertui besirengianti "Tau Ceramica" nepaleido vadžių iki mačo pabaigos. Nors po trijų kėlinių ekipas skyrė 11 taškų (58:69), "Tau Ceramica" per keturias minutes nepraleido nė taško ir įtvirtino pergalę.

Nugalėtojams 9 taškus pelnė Arvydas Macijauskas, aikštėje pasirodęs nuo atsarginių žaidėjų suolelio.

Daugiausiai prie pergalės prisidėjo Andrew Bettsas, kuris pelnė 17 taškų. Po 11 įmetė Sergi Vidalis, Travisas Hansenas bei Kornelis Davidas, o 10 surinko Roberto Gabini.

Pralaimėtojų komandai 14 taškų pelnė Javieras Salgado, 13 pridėjo Predragas Savovičius, o po 10 įmetė Scottas Burrellas bei Germanas Gabrielis.