Antrą iš eilės staigmeną Rusijos krepšinio superlygoje pateikė Vladivostoko „Spartak-Primorje“ ekipa, kuriai atstovauja Tomas Nagys. Prieš tai įveikę Maskvos „Dinamo“, trečiadienį „Spartak“ krepšininkai privertė pasiduoti Maskvos srities „Chimki“ ekipą – 79:78 (19:21, 14:27, 21:20, 25:10).

Po trijų kėlinių „Chimki“ pirmavo net 14 taškų persvara (68:54), tačiau tragiškai sužaidę paskutiniąsias dešimt minučių turėjo pripažinti varžovų pranašumą.

Septyniolika minučių rungtyniavęs Nagys pelnė 8 taškus (4/10 dvitaškių), atkovojo 4 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, blokavo metimą, po kartą suklydo ir prasižengė.

Rezultatyviausias nugalėtojų gretose buvo Willie Deane‘as, surinkęs 20 taškų. „Chimki“ ekipai Rubenas Wolkowyski pelnė 23 taškus.

Pergalę Rusijos pirmenybėse pasiekė ir Andriaus Giedraičio bei Giedriaus Gusto klubas Maskvos srities „Dinamo“. Rūtenio Paulausko treniruojama ekipa trečiadienį namie 81:73 (23:18, 23:16, 13:20, 22:19) nugalėjo Sankt Peterburgo „Spartak“ krepšininkus.

Gustas per 13 minučių surinko 6 taškus (3/4 dvitaškių), atkovojo 2 kamuolius bei atliko rezultatyvų perdavimą.

Aikštėje 25 minutes praleidęs Giedraitis pelnė 4 taškus (0/3 dvitaškių, 0/1 tritaškio, 4/4 baudų), atkovojo 3 kamuolius bei atliko 2 rezultatyvius perdavimus.