Tel Avivo „Maccabi“ ekipai kol kas nepavyksta palaužti NBA komandos. Kelne (Vokietijoje) vykusiame „NBA Europe Live“ turnyre rungtynėse dėl trečiosios vietos „Maccabi“ 102:119 turėjo pripažinti Fynikso „Suns“ pranašumą.

Europos atstovai sėkmingai rungtyniavo tris kėlinius, o antrojo ketvirčio viduryje jų pranašumas siekė net 13 taškų (41:28). Visgi dar prieš didžiąją pertrauką amerikiečiai priartėjo (60:57), o trečią kėlinį pradėję spurtu 8:0 išsiveržė į priekį – 65:60.

Sėkmingas Simo Jasaičio žaidimas padėjo „Maccabi“ atsitiesti ir prieš trečio kėlinio pabaigą sušvelninti skirtumą iki taško – 79:80. Tačiau greitas rungtynių tempas ir ilgesni ketvirčiai atsiliepė „Maccabi“ žaidimui – ketvirtajame kėlinyje „Suns“ atrodė visa galva pranašesni už varžovus ir iškovojo pergalę 17 taškų skirtumu.

Vienas geriausių „Maccabi“ gretose buvo Jasaitis, pelnęs 18 taškų.

„Maccabi“: Willas Bynumas 20, Simas Jasaitis 18, Rodney Buffordas 16, Lioras Elyahu 12, Sharonas Sasonas 11.

„Suns“: Leandro Barbosa 27, Marcusas Banksas 21, Shawnas Marionas 14, Steve’as Nashas 13, Amare’as Stoudemire’as 11.

„Maccabi“ pasirengimą naujam sezonui toliau tęs rungtynėmis su NBA komandomis. Kitą antradienį klubas Amerikoje sužais mačą su Klivlendo „Cavaliers“, o ketvirtadienį – su Toronto „Raptors“.