Pirmąkart surengto „NBA Europe live“ turnyro nugalėtoja tapo Filadelfijos „76ers” ekipa, finale be didesnio vargo 85:71 palaužusi stipriausią Europos ekipą – Maskvos CSKA.

„76ers” buvo viena iš dvejų ekipų, gastrolėse po Europą nusileidusia Eurolygos klubui – Barselonos „Winterthur“. Akivaizdu, kad ši nesėkmė užgavo „Sixers“ ambicijas ir turą po Europą jie baigė dvejomis pergalėmis Kelne – turnyro pusfinalyje prieš Fynikso „Suns“ ir finale prieš CSKA.

„Sixers“ mače su CSKA atitrūko jau antrajame kėlinyje, kai vieno taško deficitą (23:24) pavertė 16 taškų pranašumu (42:26). CSKA šioje atkarpoje sau nebūdingai klydo ir leido varžovams lengvai rinktis taškus. Prieš pat didžiąją pertrauką Willie Greenas įmetė tolimą metimą ir ekipas skyrė net 17 taškų – 47:30.

Nors trečiajame ketvirtyje CSKA sugebėjo priartėti iki 8 taškų (46:54), tačiau kelis kartus nepavyko užbaigti atakų, Allenas Iversonas pelnė 5 taškus iš eilės ir Filadelfijos ekipa vėl įsibėgėjo – ketvirto kėlinio pradžioje ji susikrovė 24 taškų persvarą – 75:51.

„76ers“: Allenas Iversonas 28 taškai (9 rez. perd.), Samuelis Dalembertas 15 (18 atk. kam., 5 blk.), Chrisas Webberis 13, Kyle'as Korveris 10.

CSKA: Trajanas Langdonas 16 (8 atk. kam.), Matjažas Smodišas 13, Davidas Andersenas 11 (9 atk. kam.), Johnas Robertas Holdenas ir Tomas Van Den Spiegelis (9 atk. kam.) po 10.

76 ir Iversonas waldo!!!
2006-10-13
+1
netikejau kad taip silpnai pasirodys cska o gal jau ir sixters susieme ir susikaupe psichologiskai buvo. visas rungtynes matesi pranasumas ir galimybe dar padidinti zaidimo kokybe is sixters puses. puikiai suzaide delambertas ypac gynyboj tiesiog kai jau cska lenda po kasiu lauki bloko:D ir nesutikciau kad europos komandos pasivijo nba teamus,bet ir nebera tokio didelio skirtumo kaip seniau.
2006-10-12
iversonas geras kai komandai zaidzia ir taskai ir asistai...
2006-10-12
Taip garsiai pasokoja apie laimejima pries Clippers , o pries 76esrs isvis neloshe jie ne viename momente nebuvo geresni...kaip tik Iversonas pradejo lost komandai tai ir rezultatas pastebimas..na o Delamberto zaidyma isvis apibudint negalima.... biski nuvilo mane Webberis... kaip lavonas aikstelei per visas rungtynes budavo...