Lietuvos bei Baltijos moterų krepšinio lygų čempionė Vilniaus TEO ekipa pralaimėjo Čekijoje vykusias draugiškas rungtynes. Vilnietės po atkaklios kovos 69:80 (16:15, 15:16, 14:15, 24:34) nusileido Eurolygos čempionėms „Gambrinus SIKA" krepšininkėms.

Tris kėlinius aikštelėje vyko apylygė kova. Taikliai tritaškius metusios TEO žaidėjos neleido varžovėms pabėgti. Vis dėlto mačo baigtį nulėmė geresnis Čekijos krepšininkių fizinis pasirengimas.

Ketvirtame kėlinuke čekės padidino žaidimo tempą ir išplėšė pergalę. Rezultatyviausiai TEO gretose žaidė Sandra Valužytė, pelniusi 13 taškų. Jelena Leučanka surinko 12 taškų, Kristin Haynie ir Rima Valentienė – po 11.

Čekijos komandai daugiausiai taškų pelnė Sophia Young – 15. Penktadienį (10.13) komandos sužais antrąsias draugiškas rungtynes.