Ukrainos krepšinio pirmenybėse ketvirtadienį (10.12) buvo sužaistos ketverios trečiojo turo rungtynės. Trijuose mačuose rungtyniavo šeši lietuviai.

Be nesėkmių toliau žengia Čerkasų „Čerkasi Mavpy“ klubas, kuriam atstovauja Rolandas Jarutis ir Arnas Kazlauskas. Namie Čerkasų ekipa 103:91 (28:31, 30:13, 21:20, 24:27) nugalėjo Sumų „Sumychimprom“ krepšininkus, kuriuos treniruoja Rimantas Endrijaitis ir žaidžia Mantas Ignatavičius bei Mindaugas Budzinauskas.

Nugalėtojams Jarutis per 33 minutes pelnė 18 taškų (3/5 dvitaškių, 2/6 tritaškių, 6/6 baudų), atkovojo 3 kamuolius ir atliko 2 rezultatyvius perdavimus.

Jo komandos draugas Kazlauskas per 12 minučių surinko 5 taškus (1/1 dvitaškio, 1/3 tritaškių).

Pralaimėtojams Ignatavičius per 29 minutes įmetė 8 taškus (3/10 dvitaškių, 0/1 tritaškio, 2/2 baudų), atkovojo 4 kamuolius ir atliko 4 rezultatyvius perdavimus.

Budzinauskas aikštėje praleido 7 minutes ir taškų nepelnė (0/1 tritaškio).

Sauliaus Kazevičiaus klubas Lvovo „Lvovskaja politechnika“ šventė pirmąją pergalę Ukrainos pirmenybėse. Namie lietuvio ekipa 114:85 (33:28, 24:18, 24:19, 33:20) sutriuškino Charkovo „Politechnik“ komanda.

Kazevičius per 23 minutes surinko 12 taškų (4/5 dvitaškių, 0/2 tritaškių, 4/4 baudų), atkovojo ir perėmė po 2 kamuolius bei atliko 5 rezultatyvius perdavimus.

Pirmą pralaimėjimą šį sezoną patyrė Dnepropetrovsko „Dnepr“ komanda, kuriai atstovauja Tautvydas Lydeka. Svečiuose „Dnepr“ 79:82 (26:26, 14:20, 18:20, 21:16) pralaimėjo Nikolajevo MBK klubui.

Lydeka pralaimėtojams per 33 minutes įmetė 17 taškų (5/10 dvitaškių, 0/1 tritaškio, 7/8 baudų) ir atkovojo 9 atšokusius kamuolius.