Vilniaus TEO krepšininkės penktadienį antrą kartą pralaimėjo moterų Eurolygos čempionėms „Gambrinus SIKA“ krepšininkėms. Dvikovą Čekijos klubas laimėjo 76:58 (20:12, 25:18, 14:21, 17:7).

Skirtingai nuo ketvirtadienio rungtynių, čekės beveik visą laiką kontroliavo žaidimą. Per didžiąją pertrauką Algirdui Paulauskui pavyko nuteikti mūsų žaidėjas kovai ir jos laimėjo trečią kėlinuką 21:14. Tačiau paskutiniame kėlinuke iniciatyva ir vėl priklausė aikštelės šeimininkėms.

Rezultatyviausiai TEO gretose rungtyniavo dvi naujokės. Kristin Haynie pelnė 13, o Ebony Hoffman – 12 taškų. Sandra Valužytė surinko 11 taškų, Jelena Leučanka – 8, Aušra Bimbaitė – 7, Eglė Šulčiūtė – 4, Niamh Dwyer – 3.

Grįžusios į Lietuvą, jau antradienį TEO krepšininkės išvyks į Latviją, kur sužais pirmąsias Lietuvos moterų krepšinio lygos rungtynes su Rygos „Avantis-Turiba“ komanda.