Be pralaimėjimų Rusijos čempionate žengia Antano Sireikos treniruojama Kazanės „Uniks“ ekipa. Antrose superlygos rungtynėse tris lietuvius savo gretose turinti Kazanės ekipa šeštadienį svečiuose 86:63 (19:18, 17:18, 27:16, 23:11) sutriuškino Samaros „Standart“ klubą.

Rezultatyviausias nugalėtojų gretose buvo Kšyštofas Lavrinovičius, kuris per 21 minutę surinko 15 taškų (5/10 dvitaškių, 1/2 tritaškių, 2/3 baudų). Aukštaūgis taip pat atkovojo ir perėmė po 4 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus ir blokavo 3 varžovų metimus.

Antras pagal rezultatyvumą buvo Saulius Štombergas, kuris per 29 minutes prie pergalės prisidėjo 14 taškų (1/3 dvitaškių, 4/8 tritaškių). Puolėjas atkovojo 2 kamuolius.

Įspūdingai pasirodė ir Darjušas Lavrinovičius. Per 25 minutes puolėjas pelnė 8 taškus (4/6 dvitaškių, 0/1 tritaškių), atkovojo 6 kamuolius, o pagal statistikos protokolą atliko ir 9 rezultatyvius perdavimus.

Vienas naudingiausių „Unics“ gretose buvo Piotras Samoilenka, kuris pelnė 9 taškus, atkovojo 6 kamuolius, atliko net 11 rezultatyvių perdavimų ir perėmė 8 kamuolius.

Abejas rungtynes laimėjusi „Unics“ lieka viena iš trijų pralaimėjimo kartėlio nepatyrusių komandų. Šalies čempionė Maskvos CSKA kol kas pirmenybių dar nepradėjo.

vax, samoilenka vos ne quadriple double..