Nuo pirmosios minutės į priekį išsiveržę ir niekad neatsigręžę Vilniaus „Sakalai“ iškovojo pirmąją pergalę Baltijos krepšinio lygoje. Ketvirtose čempionato rungtynėse šeštadienį namie „Sakalai“ 83:77 (25:16, 25:23, 16:17, 17:21) įveikė Talino „Kalev“ komandą.

„Sakalai“ dar neįpusėjus pirmajam kėliniui įgijo 9 taškų pranašumą ir kontroliavo mačo eigą. Estijos krepšininkams priartėti ik pavojingos 2 taškų ribos (27:29) pavyko įpusėjus antrajam kėliniui, tačiau Martynas Gecevičius pelnė 5 taškus iš eilės ir „Sakalai“ vėl atsiplėšė – 37:29.

Trečiojo kėlinio viduryje „Kalev“ dar kartą ėmė kvėpuoti varžovams į nugarą. Estijos klubas priartėjo iki minimumo (55:56), tačiau tuomet Nerijus Strazdauskas pataikė dvitaškį, o du tritaškius iš eilės įmetęs Erikas Kučiauskas atstatė 9 taškų pranašumą (64:55), o svečiai nebeatsitiesė.

„Sakalai“: Mindaugas Reminas 16 taškų, Erikas Kučiauskas 15, Arnas Labuckas 13, Aidas Viskontas 12 (6 rez. perd.), Martynas Gecevičius ir Vytautas Šarakauskas po 9.

„Kalev“: Travisas Reedas 21 (8 atk. kam.), Tanelis Sokkas 13, Catalinas Burlacu 11 (9 atk. kam.).

man tai gaila to vaiko :) per kontrolines varzybas atsimenu salkus kaip ant jo reke... o jis dar klaidu padare ir tada jam isvis sh buvo :) galvojau des per galva... bet kazkaip siek tiek ramiau salkus elgesi nei tikejausi :D