Trečiąją pergalę penktose Prancūzijos krepšinio čempionato rungtynėse šventė Gravlino-Diunkerko „Maritime“ klubas. Dainiaus Adomaičio ekipa namie 86:62 (21:20, 14:13, 28:19, 23:10) sutriuškino „Besancon“ krepšininkus.

Po dviejų kėlinių 35:33 pirmavusi „Maritime“ ekipa trečiąjį ketvirtį pradėjo spurtu 13:3 ir įgijo solidų 12 taškų pranašumą – 48:36. Per likusį laiką varžovams išsiveržti į priekį nepavyko ir „Maritime“ šventė trečiąją pergalę šį sezoną.

Nugalėtojams Adomaitis per 29 minutes pelnė 6 taškus (2/3 dvitaškių, 2/2 baudų). Lietuvis taip pat atkovojo 2 kamuolius.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausias buvo Paccelis Morlende, kuris surinko 18 taškų.