Šeštąjį kartą iš eilės Lietuvos moterų krepšinio lygos (LMKL) čempionėmis tapo Vilniaus "Lietuvos telekomo" krepšininkės. Jos trečiadienį LMKL finalo serijoje trečią kartą 82:73 (13:21, 25:22, 17:12, 27:18) įveikė Marijampolės "Arvi" ir tapo čempionato nugalėtojomis.

Šios rungtynės vilnietėms nesiklostė taip lengvai, kaip jos galėjo tikėtis. Marijampolietės pirmavo iki ketvirtojo kėlinio, o antrajame buvo įgijusios 11 taškų persvarą.

Tačiau po didžiosios pertraukos iniciatyvą perėmė viešnios iš sostinės, persvėrė rezultatą ir šventė pergalę.

Rezultatyviausiai "Lietuvos telekomo" komandoje žaidė Jurgita Štreimikytė-Virbickienė, pelniusi 29 taškus. Jev Derevjanik surinko 13, Rima Valentienė  11, Katie Douglas 10 taškų.

"Arvi" ekipai Ligita Kinkevičienė pelnė 19, o Diana Razmaitė 15 taškų.

Kaip po rungtynių "BasketNews.lt" tinklalapiui teigė vyriausiasis "Lietuvos telekomo" ekipos treneris Algirdas Paulauskas, sunkias rungtynes lėmė tai, kad vilnietės žaidė atsipalaidavusios.

"Po Samaros merginos šiek tiek atsipalaidavo, nes vis tiek žinojo, kad laimės šias rungtynes. Nuo pat susitikimo pradžios negalėjome susikaupti, o varžovės, pajutusios, kad mes šiandien nelabai norime žaisti, tuo naudojosi", "BasketNews.lt" tinklalapiui sakė A.Paulauskas.

Treneris teigė, kad susitikimo pabaigoje iniciatyvos ėmėsi Jurgita Štreimikytė-Virbickienė, o tai matydamos pasitempė ir kitos žaidėjos. "Galiausiai nugalėjo meistriškumas",  reziumavo A.Paulauskas, kurio pagyrų nusipelnė puikiai rungtyniavusi J.Derevjanik.

2005-04-27 22:37
kazkodel per daug ir nesistebiu...:) saunuoles:)