Kauno „Žalgiris“ pratęsė pergalių seriją SEB Baltijos krepšinio lygoje (SEB BBL). Kauniečiai sekmadienį (10.15) Latvijos sostinėje Rygoje 82:72 įveikė vietos „Barons“ klubą ir A pogrupyje iškovojo trečią pergalę.

„Žalgiris“ šiame mače atitrūko tik antroje rungtynių dalyje. Nors antrajame kėlinyje Marko Popovičius pataikė 5 tritaškius ir dar iki didžiosios pats surinko 19 taškų, tačiau kauniečiai nesugebėdavo įgyti didesnio pranašumo ir įpusėjus mačui rezultatas buvo lygus – 43:43.

Prasidėjus trečiam kėliniui Gediminas Maceina dar išvedė latvius į priekį (45:44), tačiau tai buvo paskutinis kartas, kai jie pirmavo. „Žalgiris“ spurtavo 8:0 ir įgijo septynių taškų pranašumą, o po truputį ji didindami ketvirto kėlinio pradžioje pirmavo 14 taškų (70:56).

Po penkių iš eilės Curtiso Marshallo taškų „Barons“ ketvirto kėlinio antroje pusėje dar priartėjo (69:74), tačiau Tanoka Beardas pataikė dvitaškį, Kirkas Penney pridėjo tritaškį ir skirtumas vėl šoktelėjo iki 10 taškų – 79:69.

„Žalgiris“: Marko Popovičius 20 taškų, Tanoka Beardas 18 (10 atkovotų kamuolių), Kirkas Penney 15, Paulius Jankūnas 12, Hanno Mottola 9, Mantas Kalnietis 8, Jonas Mačiulis ir Vaidotas Pečiukas nepasižymėjo.

„Barons“: Stephenas Richas 18, Curtisas Marshallas 16, Armandas Škelė 12.

•

Taip pat skaitykite: „Žalgirio" rungtynės su „Barons" Rygoje sukėlė ažiotažą.

popas zaebys paware:DDDDDDDDD
2006-10-16
Džiugu, kad Žalgiris laimėjo. Įdomu kaip seksis su Sakalais. ;DD Atrodo , kad sekmė Popo rankose. ;DD