Sensacingą pralaimėjimą Adrijos krepšinio lygoje patyrė Liublianos „Union Olimpija“, 76:82 (21:18, 22:16, 18:24, 15:24) nusileidusi paskutiniąją vietą turnyrinėje čempionato lentelėje užimančiai Zadaro „Zadar“ ekipai.

Rungtynių favoritais laikyti „Union Olimpija“ krepšininkai pirmavo nuo mačo pradžios ir įpusėjus pirmajam kėliniui buvo įgiję 8 taškų (15:7) pranašumą.

Iki antrojo kėlinio pabaigos „Union Olimpija“ komandai savo persvarą pavyko padidinti iki 9 taškų, tačiau po ilgosios rungtynių pertraukos „Zadaro“ krepšininkai ėmė tirpdyti varžovų pranašumą.

Po trijų kėlinių „Union Olimpija“ persvara sumenko iki 3 (61:58), o paskutiniąją rungtynių atkarpą „Zadar“ pradėjus spurtu 9:0, „Union Olimpija“ buvo besivejančiųjų vaidmenyje. 37-ąją mačo minutę po taiklaus Juliuso Johno metimo „Zadar“ pranašumas išaugo iki 12 taškų (75:63) ir slovėnų viltys ėmė blėsti.

Per likusias 4 minutes Liublianos krepšininkams varžovų pranašumą sumažinti pavyko perpus, tačiau pergalei to nepakako.

Sauliaus Kuzminsko pasirodymas buvo blankus – puolėjas per 14 aikštelėje praleistų minučių į krepšį metė vienintelį kartą ir pelnė 2 taškus bei atkovojo 3 kamuolius. Sėkmingiausiai „Union Olimpija“ gretose rungtyniavo Miha Zupanas, surinkęs 14 taškų. Marko Miličius pridėjo 12.

Nugalėtojų ekipai Hrvoje Oršulicas ir Todoras Gečevskis įmetė po 16 taškų.

Nzn kas laike olimpija favorite, bet tikrai ne lazybu bendroves :)