Ketvirtą pergalę penktose SEB Baltijos krepšinio lygos (SEB BBL) rungtynėse iškovojo Vilniaus „Lietuvos rytas“, antradienį (10.17) išvykoje 76:57 palaužęs Kėdainių „Nevėžį“.

10-12 taškų pranašumą vilniečiai turėjo didžiąją mačo dalį. Ketvirto kėlinio pradžioje jie spurtavo ir įgijo net 24 taškų persvarą (69:45), tačiau šeimininkai nepasidavė ir, be atsako pelnę 12 taškų, perpus sumažino skirtumą – 69:57.

Visgi paskutines mačo minutes sėkmingiau sužaidė „Lietuvos rytas“, o tašką rungtynėse padėjo Matthew Nielsenas, besibaigiant mačui įkrovęs kamuolį iš viršaus ir padidinęs persvarą iki 17 taškų.

Po šios pergalės vilniečiai SEB BBL B grupėje užima antrą vietą. Pirmauja pralaimėjimo per ketverias rungtynes nepatyrusi Rygos „ASK Riga“ ekipa. Tuo tarpu kėdainiečiai su viena pergale po penkerių rungtynių išlieka penktoje vietoje.

„Lietuvos rytas“: Joao Paulo Batista ir Matthew Nielsenas po 18 taškų, Andrius Šležas 9, Artūras Jomantas ir Titus Ivory po 7, Mindaugas Lukauskis ir Andre Emmetas po 5, Tomas Delininkaitis 3, Eurelijus Žukauskas ir Janis Blumas po 2.

„Nevėžis“: Audrius Mineikis 10, Mindaugas Sakalauskas 9, Valdas Kaukėnas, Gytis Sirutavičius ir Tomas Rinkevičius po 8, Andrius Aleksandrovas 7, Juozas Ramanauskas 4, Giedrius Rinkevičius 2, Povilas Šakinis 1.

jo, tikiuosi per tas 2 savaites zaidimas patobules ir 31spalio turesime pirma triuskinanti startine pergale uleb cupe :)