Kauno „Žalgiris“ lieka ištikimas tradicijai pranašumą įrodyti antroje rungtynių dalyje. Antradienį kauniečiai savo aikštėje 87:65 nugalėjo Vilniaus „Sakalus“.

Po dviejų kėlinių „Žalgiris“ priekyje buvo vos 37:35, tačiau pradedant trečiu kėliniu tvirtai perėmė iniciatyvą į savo rankas. Po penkių iš eilės Kirko Penney taškų kauniečiai pirmąkart susikrovė dviženklę persvarą (52:41) ir tokį pranašumą išsaugojo iki ketvirto kėlinio vidurio.

Mačo pabaigoje šeimininkai, kurių gretose nebuvo Tanokos Beardo, darkart spurtavo ir skirtumas perkopė 20 taškų ribą.

Po rungtynių surengtoje spaudos konferencijoje trenerių veiduose atsispindėjo skirtingos nuotaikos.

Ainaras Bagatskis pažymėjo gerą gynybą bei gyrė priešininkus: „Sakalai moka žaisti prieš stipresnes komandas. Tai jie įrodė ir šiandien. Vilniečiai kovėsi iš visų jėgų".

Arvydas Gronskis kaip pagrindines pralaimėjimo priežastis įvardijo meistriškumo trūkumą bei taiklius žalgiriečių metimus paskutinėje rungtynių atkarpoje: „Žaidėme neblogai 3 kėlinius. Paskutiniajame „Žalgiris“ pradėjo pataikyti ir matome kas tuomet nutiko“.

Laimėję penktą kartą iš eilės, žalgiriečiai SEB BBL A grupėje užima pirmą vietą. Tuo tarpu „Sakalai“ su viena pergale po penkių mačų žengia šešti.

„Žalgiris“: Hanno Mottola 19, Kirkas Penney 15, Paulius Jankūnas 12 (10 atkovotų kamuolių), Jonas Mačiulis 9, Marko Popovičius (7 rezultatyvūs perdavimai) ir Vidas Ginevičius po 8, Mantas Kalnietis (5 rez. perd.) ir Vladimiras Štimacas po 6, Vaidotas Pečiukas 4.

„Sakalai“: Martynas Gecevičius 21, Vytautas Šarakauskas 16, Arnas Labuckas 8, Rolandas Matulis 6, Mindaugas Reminas 5, Nerijus Strazdauskas 4, Aidas Viskontas (7 rez. perd.) ir Justas Sinica po 2, Erikas Kučiauskas 1.

papovicius.... taij vienuo taij kitkuo vis macuose pasizymi (mldc)
2006-10-17
papac mldc 7 rez per
2006-10-17
Gal kas zino kas Beardui nutiko. kodel nezaide?
2006-10-17
Protaukit jus, jei ZALGIRIS ji paimtu tai iskart i NKL lyga issiustu i savo dubleriu komanda, nu jis ten ir toliau galetu kalt. O cia bent LKL losia ir gauna pazaist, abejoju ar ZAL jis gautu daug laiko zaist
2006-10-17
gecevicui 18 :) o siaip saunuolis ciuvas greit jau kovos prasides del jo !
2006-10-17
+1
MJ
ernyzz:
nu tai kas bet paziurek geceviciui gal 17 o Peciui jau gal 24... beto jis yra geras snaiperis, gali ishshauti... pereme jis role ish Seibucio :P mldc krepshininkas auga :)
2006-10-17
+2
nu ka kalbi... ta sgecevicisu tik geraij SAKALUOSE losia.. o kaijp reijktu losti uz ZALGIRI ar RYTA... baijgtusi visa jo statistika labaij gera tada.... V.PECIUKAS irgi buva labai gers NEPTUNE...o ZALGYRYJE..ziuriu isvies nieko ipatinga neparodo... 2-7 taskaij....
2006-10-17
Geceviciu galetu ir paimti Zalgiris, vis del to geru jaunu atakuojanciu gyneju pertekliumi zalgiris nepasizymi, o ir Lietuvoj dbr mazai tokiu talentingu krepsiniku bera.