Lenkijos krepšinio pirmenybėse trečiadienį (10.18) buvo sužaisti antrojo turo susitikimai, po kurio be pralaimėjimu žengia ir čempionų titulą ginantis Sopoto „Prokom Trefl“.

Tris lietuvius savo gretose turintis Sopoto klubas namie 83:53 (16:9, 27:15, 20:9, 20:20) sutriuškino Košalino AZS komandą. Du lietuviai pelnė po 4 taškus, o Tomas Pačėsas vėl nerungtyniavo.

Donatas Slanina aikštėje praleido 18 minučių ir per jas pataikė 2 dvitaškius iš trijų bei prametė visus tris tolimus metimus. Gynėjas atkovojo 2 kamuolius bei atliko 3 rezultatyvius perdavimus.

Tomas Masiulis per 22 minutes pataikė 2 dvitaškius iš trijų, atkovojo 5 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, perėmė ir prarado po kamuolį bei blokavo varžovo metimą.

Antrąją nesėkmę patyrė Gdynės „Kager“, tačiau šios ekipos žaidėjas Gintaras Kadžiulis buvo rezultatyviausias tarp lietuvių antrajame ture. „Kager“ išvykoje 70:85 (15:15, 18:18, 21:17, 16:35) nusileido Jaroslavo „MKS Sokolov“ klubui.

Lietuvis aikštėje praleido 34 minutes ir pelnė 11 taškų (4/8 dvitaškių, 3/5 baudų). Gynėjas taip pat atkovojo kamuolį ir atliko 4 rezultatyvius perdavimus.

Dviejų klubų su lietuviais dvikovoje triumfavo namie žaidusi Tarnovo „Unia“, kuri 71:63 (18:17, 13:20, 22:12, 18:14) palaužė Varšuvos „Polonia SPEC“ krepšininkus.

Nugalėtojams Mindaugas Jaruševičius per 13 minučių taškų nepelnė (0/2 dvitaškių, 0/6 tritaškių).

Varšuvos klubui Rolandas Alijevas surinko 7 taškus (2/5 dvitaškių, 0/1 tritaškio, 3/3 baudų). Per 34 minutes gynėjas atkovojo 4 kamuolius ir atliko 3 rezultatyvius perdavimus, perėmė kamuolį bei blokavo varžovo metimą.