Tel Avivo „Maccabi“ komanda šį sezoną nė iš tolo neprilygsta NBA ekipoms. Draugiškose rungtynėse ketvirtadienį Eurolygos vicečempionai 84:118 turėjo pripažinti Toronto „Raptors“ ekipos pranašumą.

Kanados klubas atsirevanšavo „Maccabi“ už pralaimėjimą praėjusiais metais, kai Anthony Parkerio metimas paskutinę rungtynių sekundę lėmė „Maccabi“ pergalę 105:103.

Šia vasarą Parkeris pasirašė sutartį su „Raptors“ ir mače prieš buvusią komandą pelnė 11 taškų.

„Maccabi“ pirmoje rungtynių dalyje pirmavo net 13 taškų skirtumu, tačiau pradedant trečio kėlinio pabaiga jų jėgos ėmė sekti. Beveik 6 trečio kėlinio minutes „Maccabi“ nepelnė nė taško ir „Raptors“ penkių taškų deficitą (64:69) pavertė 13 taškų persvara (84:71).

Paskutiniame kėlinyje „Raptors“ atsarginiai žaidėjai padidino komandos pranašumą iki 34 taškų.

Antrą rungtynių dalį „Raptors“ laimėjo 65:29, o „Maccabi“ per paskutines 24 minutes suklydo 16 kartų.

„Raptors“: Chrisas Boshas ir Fredas Jonesas po 16 taškų, T.J.Fordas 13, Jose Calderonas 12, Anthony Parkeris, Joey Grahamas ir Andrea Bargnani po 11, Derrickas Martinas 10.

„Maccabi“: Noelis Felixas 19, Willas Bynumas 14.