Pirmąją pergalę Lietuvos krepšinio lygoje (LKL) iškovojo Klaipėdos „Neptūnas“. Klaipėdiečiai išvykoje 102:83 nugalėjo Marijampolės „Sūduvos“ krepšininkus, kuriems tai buvo jau trečioji nesėkmė iš eilės.

Atkakli kova vyko pirmas 22 minutes kai prasidėjus trečiajam kėliniui dar solidų 10 taškų pranašumą (58:48) turėjo aikštės šeimininkai. Visgi svečiai kėlinį užbaigę spurtu 27:9 ne tik pasivijo varžovus, bet ir įgijo 8 taškų persvarą (75:67).

Ketvirtajame kėlinyje dominavo neptūniečiai. 36-ąją susitikimo minutę komandas skyrė jau 14 taškų (91:77). Solidų pranašumą iki pat finalinės rungtynių sirenos išsaugojęs „Neptūnas“ iškovojo užtikrintą pergalę.

Šiose rungtynėse uostamiesčio ekipa turėjo verstis be vienos savo lyderio Vitalijaus Stanevičiaus, kuris dėl sinusito paguldytas į ligoninę.

„Neptūnas“: Donatas Zavackas 36 taškai (5/6 trit., 15 atk. kam.), Michailas Anisimovas 23 (14 min., 10/10 dvit.), Ronaldas Dorsey 13, Andrius Petkūnas 11.

„Sūduva“: Vilius Gabšys 22 taškai (6/14 trit.), Darius Čiūta 13, Marius Janišius 11.

Na Neptunas atsigave ne tas zodis gaila Stanevicius susitraumavo, o Zavackas tai nerealus aisku daug prisideda prie gero zaidimo ir Kuncaitis
2006-10-20
-1
Dar kelios tokios Zavacko rungtynės ir bėgs iš Neptūno..bet kad jis nestabilus yra tai matyt ir vėl puse sezono nieks neims..
2006-10-20
-2
Jo zavackas tai zjbs pavare lkl naudingiausias bus savaites zaidejas.....43n.b atrodo..
2006-10-20
-1
Kol Nickus treniruos Suduva,tol nei vienos pergales neiskovos... :) Eda lauk ir kuo greiciau :)))