Pirmąją nesėkmę Lietuvos krepšinio lygos (LKL) čempionate šeštadienį patyrė „Panevėžio“ krepšininkai, kurie savo aikštėje po atkaklios kovos 73:77 nusileido  Kėdainių „Nevėžio“ ekipai.

Kėdainiškiai po šių rungtynių pasivijo panevėžiečius turnyro lentelėje pagal pergalių ir pralaimėjimų balansą - abi komandos turi po 3 laimėjimus ir vieną nesėkmę.

Po trijų kėlinių „Nevėžis“ pirmavo vos tašku (59:58), tačiau sėkmingiau pradėjo paskutinį ketvirtį. Sužaidus 4 minutes po Valdo Kaukėno pelnytų taškų jie išsiveržė į priekį 7 taškais - 69:62. Visgi ši persvara nepalaužė šeimininkų.

Iki finalinės sirenos likus minutei Vytautas Tatarūnas baudos metimais išlygino rezultatą – 73:73. Tačiau kitoje atakoje Kaukėnas pelnė dvitaškį, o panevėžiečiai neišnaudojo savo šanso: prarado kamuolį ir nebesugebėjo pakreipti rungtynių eigos sau naudinga linkme. Paskutinėmis mačo sekundėmis Kaukėnas sumetė du baudų metimus ir įtvirtino pergalę.

„Nevėžis“: Gytis Sirutavičius 20 taškų, Valdas Kaukėnas 17, Juozas Ramanauskas 14, Mindaugas Sakalauskas 12.

„Panevėžys“: Paulius Počiuipa ir Giedrius Jankauskas po 17, Gintautas Vileita 12, Ridas Globys 10.

O kur Varnelis? Jau isleke i kita kluba?
2006-10-22
Na Sirutavicius si sezona tai stebina, o panevezys atrodo gesta, o tiek buvo tiketasi po pirmos pergales pries Siaulius! na o Nevezis kaip visada kietas riesutelis!