"Bulls" žingsniuoja pergalingu ritmu

Geriausią sezoną nuo Michaelo Jordano laikų žaidžianti "Chicago Bulls" ekipa neapsiribojo patekimu į atkrintamąsias varžybas. Rytų konferencijos ketvirtfinalyje trečiadienį "Bulls" 113:103 (19:29, 38:21, 24:20, 32:33) įveikė "Washington Wizards". Serijoje iki keturių pergalių "Bulls" pirmauja 2-0.

Mačo didvyriu tapo Čikagos komandos gynėjas Kirkas Hinrichas. Jis per paskutinįjį kėlinį pelnė 21 tašką ir neleido "Wizards" sumažinti deficito.

"Rungtynes pradėjau prastai, negalėjau patekti į ritmą. Tačiau nenustojau tikėjęs, kad galiu pasirodyti gerai, todėl vis mėginau sėkmingai pasirodyti", – po rungtynių kalbėjo K.Hinrichas.

Paskutiniojo kėlinio pradžioje K.Hinrichkas pelnė 10 taškų, iš kurių – du tritaškiais metimais. Jo iniciatyva "Bulls" spurtavo 12:3 ir atitolo 93:73 ir įtvirtino pergalę.

"Bulls": Kirkas Hinrichas 34 (25 minutės, 7/10 dvitaškių, 5/5 tritaškių), Antonio Davisas 18, Benas Gordonas 14 (19 min.), Andresas Nocioni 10 (7 atk. kam.).

"Wizards": Gilbertas Arenasas 39, Larry Hughesas 19 (10 atk. kam., 5 rez. perd., 5 perimti kamuoliai), Antawnas Jamisonas 18 (8 atk. kam.), Juanas Dixonas 12.

Kiti du serijos susitikimai bus žaidžiami šeštadienį ir pirmadienį Vašingtone.

Triuškinantis "Spurs" revanšas

Vieni čempionato favoritų, "San Antonio Spurs" krepšininkai, nepasigailėdami atsirevanšavo "Denver Nuggets" klubui už nesėkmę pirmose ketvirtfinalio rungtynėse. Trečiadienį "Spurs" namuose 104:76 (29:18, 34:14, 23:30, 18:14) sutriuškino "Nuggets" ir išlygino serijos rezultatą 1-1.

"Spurs" klubas antrajame kėlinyje pataikė pirmus 9 iš 10 metimų, laimėjo ketvirtį 20 taškų skirtumu ir tapo nebepavejami.

San Antonijaus klubas oponentus pralenkė visose taiklumų kategorijose. Didžiausias skirtumas – "Spurs" pataikė 10 tritaškių, o "Nuggets" – vos 3.

"Spurs": Timas Duncanas 24 (28 min., 11/15 dvitaškių, 9 atk. kam., 5 rez. perd.), Tony Parkeris 19 (6 rez. perd.), Emanuelis Ginobili 17 (18 min.), Brentas Barry 16, Beno Udrihas 10.

"Nuggets": DerMarras Johnsonas 12, Andre Milleris 11 (7 rez. perd.), Carmelo Anthony 10, MArcusas Camby (12 atk. kam.) ir Wesley Personas po 9.

Kiti du serijos susitikimai bus žaidžiami šeštadienį ir pirmadienį Denveryje.

Lyderis laimėjo antrąkart

"Phoenix Suns" krepšininkai įpusėjo kelyje link Vakarų konferencijos pusfinalio. Reguliariojo sezono nugalėtojai trečiadienį antrose ketvirtfinalio rungtynėse 108:103 (29:31, 31:23, 22:23, 26:26) įveikė "Memphis Grizzlies" ir serijoje išsiveržė į priekį 2-0.

Nugalėtojas sprendėsi mačo pabaigoje. Mike'as Milleris likus 10 sekundžių tritaškiu sumažino "Grizzlies" atsilikimą iki minimumo – 103:104.

Tačiau Steve'as Nashas realizavo abu baudos metimus, o po M.Millerio pramesto tritaškio dar dvi baudas pridėjo Quentinas Richardsonas, įtvirtinęs Fynikso klubo pergalę.

"Grizzlies" klubą parklupdė "Suns" startinis penketas. Penki itin mažai laiko poilsiui turėję žaidėjai pelnė net 103 iš 108 komandos taškų.

"Suns": Amare'as Stoudemire'as 34 (18/22 baudų metimų, 10 atk. kam.), Shawnas Marionas 22 (13 atk. kam.), Joe Johnsonas 20 (8 atk. kam.), Quentinas Richardsonas 15, Steve'as Nashas 12 (15 rez. perd.).

"Grizzlies": Pau Gasolis 28 (16 atk. kam., 5 rez. perd.), Jasonas Williamsas 21, Brianas Cardinalas 13 (6 atk. kam.), Lorenzas Wrightas 12.

Kiti du serijos susitikimai bus žaidžiami šeštadienį ir pirmadienį Memfyje.
2005-04-28 12:49
Viskas taip ir kaip turetu buti tik ta nesekme Spurs'u cia per klaida pasitaike... :|~~ SPURS CHAMPIONS! :)
bn.lt : istasykit klaida!
Tačiau Steve'as Nashas realizavo abu baudos metimus, o po M.Millerio pramesto tritaškio dar dvi baudas pridėjo "Jasonas Richardsonas", įtvirtinęs Memfio klubo pergalę.GSW net i playoffs neseijo nebent J-Rich vaiduoklis manau turejo buti Quetin Richardson... :PPP Ir ne MEMPHIO pergale, o Suns pjaunat gryba vyrukai :)
2005-04-28 10:43