Linas Kleiza sužaidė rezultatyviausias NBA ikisezonines rungtynes, tačiau tai nepadėjo jo Denverio „Nuggets“ ekipai iškovoti pergalės. Lietuvio klubas 108:119 nusileido Milvokio „Bucks“ komandai.

Rungtynes pradėjęs starto penkete vietoje traumuoto Carmelo Anthony, Kleiza per 36 minutes pelnė 23 taškus ir atkovojo 8 kamuolius. Tiesa, lietuvis dažniausiai savo komandoje atakavo krepšį ir metimų taiklumas nebuvo įspūdingas – 5/12 dvitaškių, 2/8 tritaškių, 7/11 baudų.

21-erių metų puolėjas taip pat atliko 3 rezultatyvius perdavimus, blokavo metimą, triskart suklydo ir 2 kartus prasižengė.

„Nuggets“: Linas Kleiza 23 taškai, Earlas Boykinsas 18, Andre Milleris ir Joe Smithas po 15.

„Bucks“: Michaelas Reddas 28, Rubenas Pattersonas 19, Steve‘as Blake‘as 16, Mo Williamsas ir Ersanas Ilyasova po 10.

•

Trečią pergalę NBA ikisezoninėse rungtynėse iškovojo Šarūno Jasikevičiaus Indianos „Pacers“ ekipa, išvykoje 98:91 nugalėjusi Minesotos „Timberwolves“.

„Pacers“ ketvirtame kėlinyje atsilikinėjo 82:88, tačiau mačo pabaigoje spurtavo 16:3 ir išplėšė pergalę.

Jasikevičius per 24 minutes pelnė 4 taškus (2/5 dvit., 0/1 trit.), atliko 5 rezultatyvius perdavimus, atkovojo kamuolį, 4 kartus suklydo ir kartą prasižengė.

„Pacers“: Stephenas Jacksonas 20, Danny Grangeris 18, Shawne‘as Williamsas 11, Alas Harringtonas ir Jamesas White‘as po 10.

„Timberwolves“: Kevinas Garnettas 17, Ricky Davisas 14, Markas Blountas 13, Marko Jaričius 11.

•

Varžovų pranašumą po pratęsimo turėjo pripažinti Klivlendo „Cavaliers“ komanda, 88:90 nusileidusi Atlantos „Hawks“. Pastarajai pergalę lėmė Joe Johnsono dvitaškis priešpaskutinę pratęsimo sekundę.

Žydrūnas Ilgauskas rungtyniavo 36 minutes ir pelnė 12 taškų (4/11 dvit., 4/5 baudų), atkovojo 14 kamuolių, blokavo 4 metimus, perėmė 1 kamuolį, triskart suklydo ir 4 kartus prasižengė.

„Cavaliers“: LeBronas Jamesas 21, Drew Goodenas 17 (11 atk. kam.), Donyellas Marshallas 15, Žydrūnas Ilgauskas 12 (14 atk. kam.).

„Hawks“: Joe Johnsonas (10 rez. ped.) 17,  ir Tyronnas Lue 13, Zaza Pachulia 12, Joshas Childressas ir Joshas Smithas (10 atk. kam.) po 10.

Per du kelinius imest tik 4 tsk... Sara laikys dabar del to kad rezul. perdavimu atiduoda daugiau nei 3 :)
2006-10-22
+1
Na tik kai vos pamačiau kiek įmetė iškart pagalvojau "Nerealiai", bet kai pamačiau taiklumą tai truputį išblėso tas nerealiai ;/ tritaškių kaip puolėjui nemažai metė..bet įrodo kad gali žaisti starte vietoje Anthony.
Ale Jasikevičius tai grybauja be grybų ikisezoninėse, šviečiasi jam suolas NBA sezone oi kaip ryškiai šviečiasi