Be dviejų savo lyderių žaidęs Kauno „Žalgiris“ Lietuvos krepšinio lygoje iškovojo dar vieną įspūdingą pergalę. „Žalgiris“ sekmadienį (10.22) 88:48 (25:9, 22:15, 29:12, 12:12) sutriuškino Kauno „Atletą“.

Šiose rungtynėse vyriausiasis „Žalgirio“ treneris Ainaras Bagatskis leido pailsėti komandos lyderiams Marko Popovičiui ir Tanoka Beardui, tuo tarpu „Atleto“ gretose nežaidė Darius Lukminas.

LKL vicečempionai nuo pat rungtynių pradžios neleido suabejoti savo pranašumu. Sužaidus 15 minučių po taiklių Pauliaus Jankūno baudos metimų komandas skyrė jau daugiau nei 20 taškų (41:20).

Su lyg kiekviena minute „Žalgirio“ pranašumas tik augo. Įpusėjus ketvirtajam kėliniui po Vaidoto Pečiuko dvitaškio LKL vicečempionų persvara siekė daugiau nei 40 taškų (80:38).

„Žalgiris“: Vaidotas Pečiukas 26 taškai, Vytenis Jasikevičius 10, Kirkas Penney 9, Paulius Jankūnas 8, Darius  Šilinskis 8, Vidas Ginevičius 7.

„Atletas“: Valdas Dabkus 13 taškų (13 atk. kam.), Mantas Simonavičius 12, Remigijus Trakimas 7, Linas Juknevičius 7 (9 kld.).

Na zalgiris si sezona kolkas nerealus... reikia eurolygos palaukt...