Dar vieną pergalę Vokietijos Bundeslygoje iškovojo Martyno Mažeikos Bonos „Telekom Baskets“ ekipa. Ji savo aikštelėje po pratęsimo 83:78 (21:20, 13:13, 19:17, 19:22, 11:6) palaužė „Dragons“ krepšininkus.

Mažeika per 26 minutes pelnė 7 taškus (1/3 dvitaškių, 1/3 tritaškių, 2/2 baudų), atkovojo 6 ir perėmė 2 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, tačiau 1 kartą suklydo ir 3 sykius prasižengė.

Bonos klubas, turintis keturias pergales ir vieną pralaimėjimą, turnyrinėje lentelėje užima antrąją vietą.

Kitose rungtynėse penktąją pergalę iš eilės iškovojo Povilo Čukino Ludvigsburgo „EnBW“ komanda. Ji namie 84:81 (27:17, 18:13, 13:26, 26:25) nugalėjo Triero TBB krepšininkus.

Čukinas per 30 minučių pelnė 19 taškų (8/12 dvitaškių, 3/7 baudų) ir buvo rezultatyviausiais savo komandoje. Lietuvis taip pat atkovojo 7 kamuolius, blokavo 1 varžovo metimą, tačiau 1 kartą suklydo ir 5 sykius prasižengė.

„EnBW“ ekipa, iškovusi penkias pergales ir šiek pat galimų, turnyrinėje lentelėje žengia pirmoje vietoje.

malacius ciukis nera superinis zaidejas bet toks puse welnio ;)
2006-10-24
Tai jau tikrai Čukinas rado savo komandą, lyderiu greit tapo, jeigu taip visada mestų 15-20 taškų imtų minimum po 7 kamuolius būtų super