Pirmąją pergalę Baltijos krepšinio lygoje (BBL) iškovojo „Panevėžio“ krepšininkai. Jie savo aikštelėje 37 taškų skirtumu 93:56 (27:17, 14:20, 30:7, 22:12)sutriuškino Kauno „Atletą“.

Svečiai varžovams priešintis sugebėjo tik pirmas 6 pirmojo kėlinio minutes, kai „Panevėžio“ pranašumas tesiekė 3 taškus (15:12). Vėliau sekė panevėžiečių spurtas 24:10 po, kurio komandas skyrė jau 17 taškų (39:22).

Po ilgosios pertraukos svečių triuškinimas tęsėsi. Trečiąją kėlinį 30:7 laimėję panevėžiečiai, prieš paskutinį ketvirtį turėjo jau 27 taškų persvarą (71:44), kuri 36-ąją mačo minutę po taiklaus Vaido Trepočkos dvitaškio, siekė 39 taškus (89:50).

„Panevėžys“: Giedrius Jankauskas 27 taškai, Tomas Gaidamavičiaus 25 (8 rez. perd.), Šarūnas Vėlius 11 (10 atk. kam.), Ridas Globys 7, Paulius Počiuipa 6 (11 atk. kam., 7 rez. perd.), Gintautas Vileita 6 (7 rez. perd.).

„Atletas“: Darius Lukminas 14 taškų (3/13 trit.), Valdas Dabkus 13, Remigijus Trakimas 11 (6 kld.), Mantas Simonavičius 9.

nu ka pagaliau sulaukiau kada panevezys ,pries tokius atletus laimi ;DDD tep ir toliau
2006-10-24
+2
ner ka ir sakyt...geda
2006-10-24
-3
Bliamba Atletas tai juokina zmones! kazkaip krepsinio miestui nedera tokia komanda reprezentuot, mano manymu, prisiminkime 40-124 nuo LR