Antrąjį pralaimėjimą Baltijos krepšinio lygoje (BBL) patyrė „Šiaulių“ ekipa. Ji išvykoje 70:74 (14:30, 23:16, 21:18, 12:10) nusileido Talino „Kalev/Cramo“ krepšininkams.

Estai nuo pat rungtynių pradžios tvirtai diktavo savo žaidimo sąlygas, o 12-ąją rungtynių minutę komandas skyrė jau 15 taškų (32:17). Visgi „Šiauliai“ nepalūžo ir baigiantis trečiajam kėliniui po taiklaus Manto Ruikio dvitaškio sumažino „Kalev/Cramo“ persvarą iki 4 taškų (62:58).

Paskutiniame ketvirtyje vyko atkakli kova. 35-ąją mačo minutę Aurimas Kieža sumetęs abu baudos metimus išlygino rezultatą (66:66), bet estai paeiliui pelnę 4 „sausus“ taškus vėl nutolo (70:66).

Likus žaisti 32 sekundes aikštės šeimininkų pranašumas buvo tik 2 taškai (70:68), tačiau „Šiaulių“ gynėjas Andrius Mažutis prarado kamuolį, o du lengvus taškus pelnęs Valmo Kriisa padidino savo ekipos persvarą iki 4 taškų (72:68). Kitoje atakoje Kieža dar pelnė 2 taškus (72:70), bet taikliai baudos metimus susitikimo pabaigoje metę estai iškovojo antrąją pergalę BBL pirmenybėse.

„Šiauliai“: Mantas Ruikis 21 taškas, Aurimas Kieža 17 (12 atk. kam.), Audrius Danusevičius 8, Rolandas Vaičiūnas 8, Marius Prekevičius 5.

„Kalev/Cramo“: Travisas Reedas 25 taškai, Raitas Keerlesas 15, Erikas Dorbekas 7, Valmo Kriisa 6, Jasonas Pryoras 6.