Ukrainos rinktinė pirmą Europos čempionato etapą baigs iškovojusi 4 pergales
Nuotr. AP-Scanpix
Ketvirtą pergalę per penkerias A grupės rungtynes iškovojusi Ukrainos rinktinė galingai baigė pirmąjį etapą. Paskutinėse grupės rungtynėse ji 87:68 (21:18, 27:13, 22:20, 17:17) sutriuškino Didžiosios Britanijos rinktinę.

Igor  Zaytsev
PTS 11 | REB 5 | ST 1
Ukraina triuškinamą persvarą įgijo antro kėlinio pradžioje, kai spurtavo 20:4 ir rezultatas tapo 43:25.

Po ilgosios pertraukos Mike'o Fratello auklėtiniai pirmavo 53:31 ir mačo baigtis tapo aiški.

Šis laimėjimas ukrainiečiams garantavo mažiausiai antrą vietą A grupėje.

Tuo metu britams pralaimėjimas užkirto kelią į kitą etapą. Trečią vietą grupėje užims Belgija arba Izraelis. Vietą kitame etape vakar užsitikrino Prancūzija.

Didžiosios Britanijos rinktinė: Devonas Van Oostrumas ir Kieronas Achara po 12, Andrew Lawrence'as 10.

Ukrainos rinktinė: Kyrylas Natyažko ir Igoris Zaicevas po 11, Oleksandras Mišula ir Eugene'as Jeteris po 10.

2013-09-09 21:43
Ukraina kaip ir lietuviai kitam etape turės 1 įskaitinę pergalę, tad pradėsime tam pačiame lygyje.

O britai tikiuos kad kitąsyk atsiveš visus savo pajėgiauius žaidėjus ir pademonstruos tikrąjį savo potencialą.
2013-09-09 18:23
geras varžvas LTU, be to ukraina ilgai tokios formos neišlaikys plius dabar jie jau bus kiek patikėję jėgomis galvos, kad gali sulošti gerai.
-1
2013-09-09 17:11
netikėtai čia ukraina antra vieta užėmė bus matyt kaip mums seksis prieš juos žaisti,jei išeisim į kitą etapą, o manau kad tikrai turėtume