Pergalę Baltijos krepšinio lygoje (BBL) iškovojo ir Vilniaus „Sakalai“. Sostinės krepšininkai išvykoje 83:75 (21:20, 14:19, 25:15, 23:21) nugalėjo Rygos „Barons/LU“ komandą, kuriai atstovauja Gediminas Maceina.

22-ąją rungtynių minutę dar 8 taškų persvara priekyje buvo „Barons/LU“ (43:35), tačiau po vilniečių spurto 12:3 jau minimaliu skirtumu pirmavo „Sakalai“ (47:46).

Paskutiniame ketvirtyje kova vyko taškas į tašką, o 38-ąją susitikimo minutę rezultatas buvo lygus (73:73), bet kėlinį spurtu 10:2 užbaigę „Sakalai“ iškovojo antrąją pergalę BBL pirmenybėse.

Maceina per 33 minutes pelnė 9 taškus (4/7 dvitaškių, 0/2 tritaškių, 1/2 baudų), atkovojo 4 ir perėmė 2 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, blokavo 1 varžovo metimą, tačiau 1 kartą suklydo ir 2 sykius prasižengė.

„Sakalai“: Aidas Viskontas 25 taškai (5/6 trit.), Martynas Gecevičius 15, Vytautas Šarakauskas 11, Rolandas Matulis 9, Erikas Kučiauskas 8, Arnas Labukas 7.

„Barons/LU“: Curtisas Marshallas 19 taškų, Altonas Masonas 17, Kasparas Berzinas 13, Gediminas Maceina 9.

A.Skele nezaide ir baronsai prakiso. Viskontas suzaide idealiai visgi netiketas rezultatas.